Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
HORVAT-GROUP d.o.o.
HORVAT-GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
HORVAT-GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Dravska ulica 8, Pušćine (Međimurska županija). OIB tvrtke je 84013440635, a matični broj subjekta (MBS) 70022228. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 18.700,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 84013440635
- MBS
- 70022228
- Sjedište
- Dravska ulica 8, Pušćine
- Status
- Aktivna
Je li HORVAT-GROUP d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- HORVAT-GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
- Adresa
- Dravska ulica 8, Pušćine
- OIB
- 84013440635
- MBS
- 70022228
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 18.700,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- HORVAT-GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- HORVAT-GROUP d.o.o.
- OIB
- 84013440635
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70022228
- Matični broj (MB)
- 03539067
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Dravska ulica 8, Pušćine
- Općina / grad
- Nedelišće
- Županija
- Međimurska županija
- Temeljni kapital
- 18.700,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
U općini ili gradu Nedelišće u sudskom je registru upisano 360 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 222 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke HORVAT-GROUP d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 69 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Kupnja i prodaja roba
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih vrtki
- Pružanje usluga informacijskog društva
- Računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima
- Obrada podataka, usluge poslužitelja i djelatnosti povezane s njima, internetski portali
- Ostale informacijske uslužne djelatnosti
- Pružanje usluga savjetovanja s područja telekomunikacija
- Djelatnosti žičane telekomunikacije
- Djelatnosti bežične telekomunikacije
- Ostale telekomunikacijske djelatnosti
- Iznajmljivanje i prodaja telekomunikacijske opreme, te za račun drugih, postavljanje i održavanje telekomunikacijskih objekata, instalacije i opreme, kao i projektiranje i obavljanje nadzora
- Izdvanje softvera
- Davanje u zakup prava na uporabu intelektualnog vlasništva i sličnih proizvoda, osim radova koji su zaštićeni autorskim pravima
- Proizvodnja računala i s njima povezane elektroničke i optičke opreme
Prikaži još 54 predmeta poslovanja
- Održavanje i popravak računalnih sustva, elektroničkih uređeja, periferne i komunikacijske opreme
- Savjetovanje i pribavljanje programske opreme (software-a)
- Usluge zaštite uz pomoć sigurnosnih sustava
- Grafički i web dizajn
- Industrijski dizajn, dizajn interijera, modni dizajn, dizajn multimedija
- Fotografske djelatnosti
- Specijalizirane dizajnerske djelatnosti
- Audiovizualne djelatnosti
- Komplementarne djelatnosti audiovizualnim djelatnostima
- Djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
- Djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
- Djelatnost objavljivanja audiovizualnog i radijskog programa
- Djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
- Djelatnost elektroničkih i komunikacijskih mreža i usluga
- Univerzalne usluge s područja elektroničkih komunikacija
- Uslužno snimanje videokamerom
- Djelatnosti snimanja zvučnih zapisa i izdavanje glazbenih zapisa
- Kreativne, umjetničke i zabavne djelatnosti
- Organiziranje sajmova, predavanja, tečajeva, savjetovanja, seminara, promocija i simpozija
- Organiziranje koncerata, glazbeno scenskih priredbi, revija, izložbi i festivala
- Promidžba (reklama i propaganda)
- Proizvodnja glazbenih instrumenata
- Poduka iz pjevanja i sviranja na glazbenim instrumentima
- Proizvodnja i pripremanje notnih zapisa
- Popravak, održavanje i ugađanje glazbenih instrumenata
- Lektoriranje svih vrsta tekstova
- Djelatnost nakladnika
- Distribucija tiska
- Tiskanje i uslužne djelatnosti povezane s tiskanjem
- Istraživanje tržišta i ispitivanje javnoga mnijenja
- Djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Djelatnost prijevoza opasnih tvari
- Djelatnost otpremništva
- Iznajmljivanje vlastitih automobila, strojeva i opreme, bez rukovoditelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- Autotaksi prijevoz
- Djelatnost iznajmljivanja plovila ili pružanje usluge smještaja na plovilu u unutarnjim morskim vodama i teritorijalnom moru
- Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka
- Pružanje usluga smještaja
- Pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Poslovanje nekretninama
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Održavanje čistoće
- Održavanje javnih površina
- Uslužne djelatnosti uređenja i održavanja krajolika
- Računovodstveni poslovi
- Djelatnost pakiranja
- Skladištenje robe
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti te ostale poslovne pomoćne djelatnosti
- Prevoditeljske djelatnosti i usluge tumača
Temeljni kapital
18.700,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Česta pitanja o tvrtki HORVAT-GROUP d.o.o.
Koji je OIB tvrtke HORVAT-GROUP d.o.o.?
OIB tvrtke HORVAT-GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge je 84013440635. Matični broj subjekta (MBS) je 70022228.
Gdje je sjedište tvrtke HORVAT-GROUP d.o.o.?
Sjedište tvrtke HORVAT-GROUP d.o.o. je na adresi Dravska ulica 8, Pušćine, Međimurska županija.
Koliki je temeljni kapital tvrtke HORVAT-GROUP d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 18.700,00 kn.
Je li tvrtka HORVAT-GROUP d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 84013440635.
Druge tvrtke u Međimurskoj županiji
- 100P TECH d.o.o.Gornji Kuršanec
- 1,2,3 Pokreni d.o.o.Hodošan
- 13Nov j.d.o.o.Čakovec
- 20 POSTO j.d.o.o.Čakovec
- 2L project d.o.o.Strelec
- 2Pi-PROFIL d.o.o.Čakovec
- 2S INVESTING d.o.o.Prelog
- 300 SPARTA j.d.o.o.Ivanovec