Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ARION int. d.o.o.
ARION int. društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
ARION int. društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Vladimira Nazora 7, Pušćine (Međimurska županija). OIB tvrtke je 54044882801, a matični broj subjekta (MBS) 70131352. Osnovana je 7. svibnja 2015., što je prije 11 godina. Pretežita djelatnost je ostali građevinski instalacijski radovi (NKD 43.24.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 54044882801
- MBS
- 70131352
- Sjedište
- Ulica Vladimira Nazora 7, Pušćine
- Status
- Aktivna
Je li ARION int. d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ARION int. društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
- Adresa
- Ulica Vladimira Nazora 7, Pušćine
- OIB
- 54044882801
- MBS
- 70131352
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ARION int. društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
- Skraćeni naziv
- ARION int. d.o.o.
- OIB
- 54044882801
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70131352
- Matični broj (MB)
- 04381513
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Vladimira Nazora 7, Pušćine
- Općina / grad
- Nedelišće
- Županija
- Međimurska županija
- Datum osnivanja
- 7. svibnja 2015.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 43.24.0 Ostali građevinski instalacijski radovi
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- Darko.perenc@gmail.com
U općini ili gradu Nedelišće u sudskom je registru upisano 360 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 222 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.24.0) u Međimurskoj županiji ima 6 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ARION int. d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
43.24.0 Ostali građevinski instalacijski radovi
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 27 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama) i opskrba tom hranom (catering)
- servis i montaža dizala
- proizvodnja mehaničkih komponenti dizala
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
- univerzalne usluge s područja elektroničkih komunikacija
- prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
Prikaži još 12 predmeta poslovanja
- djelatnost pružanje savjeta o računalnoj opremi (hardware)
- djelatnost savjetovanja i pribavljanja programske opreme(softwarea)
- djelatnost izrade i upravljanja bazama podataka
- djelatnost zaštite mrežnih sustava (LAN i WAN)
- djelatnost održavanja, servisiranje i prodaja računalnih sustava
- djelatnost izrade i prodaje računalnih aplikacija (software)
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- stručni poslova prostornog uređenja
- djelatnost proizvodnje solarnih čelija, solarnih kolektora i solarne opreme za grijanje i sanitarnu vodu
- djelatnost prodaje i instalacije solarnih čelija, solarnih kolektora i solarne opreme za grijanje i sanitarnu vodu.
- računovodstvni poslovi
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: Darko.perenc@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki ARION int. d.o.o.
Koji je OIB tvrtke ARION int. d.o.o.?
OIB tvrtke ARION int. društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu je 54044882801. Matični broj subjekta (MBS) je 70131352.
Gdje je sjedište tvrtke ARION int. d.o.o.?
Sjedište tvrtke ARION int. d.o.o. je na adresi Ulica Vladimira Nazora 7, Pušćine, Međimurska županija.
Čime se bavi ARION int. d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je ostali građevinski instalacijski radovi (NKD 43.24.0). U sudski registar upisano je ukupno 27 predmeta poslovanja.
Kada je osnovana tvrtka ARION int. d.o.o.?
Tvrtka ARION int. d.o.o. osnovana je 7. svibnja 2015. i posluje 11 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ARION int. d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka ARION int. d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 54044882801.
Druge tvrtke u Međimurskoj županiji
- 100P TECH d.o.o.Gornji Kuršanec
- 1,2,3 Pokreni d.o.o.Hodošan
- 13Nov j.d.o.o.Čakovec
- 20 POSTO j.d.o.o.Čakovec
- 2L project d.o.o.Strelec
- 2Pi-PROFIL d.o.o.Čakovec
- 2S INVESTING d.o.o.Prelog
- 300 SPARTA j.d.o.o.Ivanovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 035 INTERIJERI j.d.o.o.Fasadni i štukaturski radovi
- 2B Energy Studio j.d.o.o.Elektroinstalacijski radovi
- 2COOL INSTALACIJE j.d.o.o. Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju
- 2D MONT d.o.o.Ugradnja stolarije
- 2 Electric wings j.d.o.o.Elektroinstalacijski radovi
- 2ENERGY d.o.o.Postavljanje podnih i zidnih obloga
- 2I & B instalacije d.o.o.Elektroinstalacijski radovi
- 2K INŽENJERING j.d.o.o.Elektroinstalacijski radovi