Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Ab Idea d.o.o.
Ab Idea društvo s ograničenom odgovornošću za izvedbu projekata
Ab Idea društvo s ograničenom odgovornošću za izvedbu projekata je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Vijenac Petrove gore 5, Osijek (Osječko-baranjska županija). OIB tvrtke je 08749661606, a matični broj subjekta (MBS) 30291613. Osnovana je 19. lipnja 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je organizacija izvedbe projekata za zgrade (NKD 68.12.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 08749661606
- MBS
- 30291613
- Sjedište
- Vijenac Petrove gore 5, Osijek
- Status
- Aktivna
Je li Ab Idea d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Osijeku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Ab Idea društvo s ograničenom odgovornošću za izvedbu projekata
- Adresa
- Vijenac Petrove gore 5, Osijek
- OIB
- 08749661606
- MBS
- 30291613
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Osijeku
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Ab Idea društvo s ograničenom odgovornošću za izvedbu projekata
- Skraćeni naziv
- Ab Idea d.o.o.
- OIB
- 08749661606
- Matični broj subjekta (MBS)
- 30291613
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Vijenac Petrove gore 5, Osijek
- Općina / grad
- Osijek
- Županija
- Osječko-baranjska županija
- Datum osnivanja
- 19. lipnja 2024.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 68.12.0 Organizacija izvedbe projekata za zgrade
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Osijeku
- E-pošta iz registra
- bojansauerborn@gmail.com
U općini ili gradu Osijek u sudskom je registru upisano 4.358 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 2.802 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 68.12.0) u Osječko-baranjskoj županiji ima 16 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Ab Idea d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
68.12.0 Organizacija izvedbe projekata za zgrade
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: bojansauerborn@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Ab Idea d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Ab Idea d.o.o.?
OIB tvrtke Ab Idea društvo s ograničenom odgovornošću za izvedbu projekata je 08749661606. Matični broj subjekta (MBS) je 30291613.
Gdje je sjedište tvrtke Ab Idea d.o.o.?
Sjedište tvrtke Ab Idea d.o.o. je na adresi Vijenac Petrove gore 5, Osijek, Osječko-baranjska županija.
Čime se bavi Ab Idea d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je organizacija izvedbe projekata za zgrade (NKD 68.12.0).
Kada je osnovana tvrtka Ab Idea d.o.o.?
Tvrtka Ab Idea d.o.o. osnovana je 19. lipnja 2024. i posluje 2 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Ab Idea d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka Ab Idea d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 08749661606.
Druge tvrtke u Osječko-baranjskoj županiji
- -Đakovo
- 054 Ge-Os j.d.o.o.Osijek
- 0AR d.o.o.Osijek
- 123 TAXI d.o.o.Đurđenovac
- 137 Labs j.d.o.o.Osijek
- 1:4:9 j.d.o.o.Osijek
- 1Repetition Maximum j.d.o.o.Osijek
- 260DAYS d.o.o.Osijek
Tvrtke srodne djelatnosti
- 100morska j.d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 108 P.R. d.o.o.Ostale djelatnosti poslovanja nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 11ts print real estate d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 123&BUY d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 13ica. d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 270 days d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 2ATD d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)