Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju
ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 12887516458, a matični broj subjekta (MBS) 110020875. Osnovana je 10. srpnja 2009., što je prije 17 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. svibnja 2026..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 12887516458
- MBS
- 110020875
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju
- OIB
- 12887516458
- MBS
- 110020875
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju
- OIB
- 12887516458
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110020875
- Matični broj (MB)
- 02570181
- Datum osnivanja
- 10. srpnja 2009.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 16. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 8. rujna 2025. | 4. prosinca 2025. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 17. travnja 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 25. travnja 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 27. travnja 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 29. travnja 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020. | 21. lipnja 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019. | 25. lipnja 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2018. | 26. travnja 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017. | 28. travnja 2018. |
| 2016 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016. | 27. travnja 2017. |
| 2015 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2015. – 31. prosinca 2015. | 31. ožujka 2016. |
| 2014 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2014. – 31. prosinca 2014. | 27. ožujka 2015. |
| 2013 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2013. – 31. prosinca 2013. | 31. ožujka 2014. |
| 2012 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2012. – 31. prosinca 2012. | 27. ožujka 2013. |
| 2011 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2011. – 31. prosinca 2011. | 22. ožujka 2012. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. svibnja 2026..
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Česta pitanja o tvrtki ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju
Ima li ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 16. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju?
OIB tvrtke ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju je 12887516458. Matični broj subjekta (MBS) je 110020875.
Kada je osnovana tvrtka ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju?
Tvrtka ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju osnovana je 10. srpnja 2009. i posluje 17 godina.
Je li tvrtka ZUBNA ZAŠTITA d.o.o. za opću stomatologiju aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 5. svibnja 2026.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 12887516458.