Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.
ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. za usluge
ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Boškovićeva ulica 13 A, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 87443999569, a matični broj subjekta (MBS) 81274535. Osnovana je 16. listopada 2019., što je prije 7 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 87443999569
- MBS
- 81274535
- Sjedište
- Boškovićeva ulica 13 A, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. za usluge
- Adresa
- Boškovićeva ulica 13 A, Zagreb
- OIB
- 87443999569
- MBS
- 81274535
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.
- OIB
- 87443999569
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81274535
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Boškovićeva ulica 13 A, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 16. listopada 2019.
- Temeljni kapital
- 1,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.085 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 11 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovanje nekretninama
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- proizvodnja hrane i pića
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge skladištenja
Temeljni kapital
1,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 7. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 22. travnja 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 28. travnja 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 15. travnja 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 27. travnja 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 29. travnja 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020. | 21. lipnja 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Ne | 16. listopada 2019. – 31. prosinca 2019. | 30. lipnja 2020. |
Statusni postupci i objave
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom skupštine temeljni kapital usklađuje se s eurom.
Osnivački akt:
Odlukom jedinog člana društva od 07.06.2023. godine izmijenjene su odredbe Izjave o osnivanju j.d.o.o. od 15.10.2019. godine u cijelosti i sastavljene u potpunom tekstu Izjave o osnivanju od 07.06.2023. godine.
Osnivački akt:
Izjava o osnivanju jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću od 15.10.2019. godine.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.
Ima li ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 7. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.?
OIB tvrtke ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. za usluge je 87443999569. Matični broj subjekta (MBS) je 81274535.
Gdje je sjedište tvrtke ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. je na adresi Boškovićeva ulica 13 A, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.?
Tvrtka ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. osnovana je 16. listopada 2019. i posluje 7 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.
Je li tvrtka ZAGREB MIDTOWN HOUSING j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 87443999569.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb