Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju

WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge u stečaju

WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge u stečaju je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Dragutina Žanića - Karle 1, Vinkovci (Vukovarsko-srijemska županija). OIB tvrtke je 41159514775, a matični broj subjekta (MBS) 30140276. Osnovana je 5. prosinca 2013., što je prije 12 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: stečaj.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
41159514775
MBS
30140276
Sjedište
Ulica Dragutina Žanića - Karle 1, Vinkovci
Status
Stečaj

Je li WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Stečaj

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Stečaj

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge u stečaju
Adresa
Ulica Dragutina Žanića - Karle 1, Vinkovci
OIB
41159514775
MBS
30140276
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge u stečaju
Skraćeni naziv
WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju
OIB
41159514775
Matični broj subjekta (MBS)
30140276
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Dragutina Žanića - Karle 1, Vinkovci
Općina / grad
Vinkovci
Županija
Vukovarsko-srijemska županija
Datum osnivanja
5. prosinca 2013.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Stečaj
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku

U općini ili gradu Vinkovci u sudskom je registru upisano 950 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 631 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 21 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  2. Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  3. Pružanje usluga smještaja
  4. Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  5. Kupnja i prodaja robe
  6. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  7. Zastupanje inozemnih tvrtki
  8. Pružanje usluga informacijskog društva
  9. Iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  10. Iznajmljivanje automata i igara za zabavu
  11. Organiziranje i priređivanje koncerata, revija, kongresa, seminara, tečajeva, sajmova i promotivnih događaja u zemlji i inozemstvu
  12. Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  13. Ostale turističke usluge
  14. Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  15. Iznajmljivanje i davanje u zakup motornih vozila
Prikaži još 6 predmeta poslovanja
  1. Promidžba (reklama i propaganda)
  2. Djelatnosti javnoga prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom cestovnom prijevozu
  3. Prijevoz za vlastite potrebe
  4. Djelatnost pakiranja
  5. Proizvodnja hrane i pića
  6. Poslovanje nekretninama

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Stečaj

U sudskom registru upisan je postupak: stečaj.

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Česta pitanja o tvrtki WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju

Koji je OIB tvrtke WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju?

OIB tvrtke WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge u stečaju je 41159514775. Matični broj subjekta (MBS) je 30140276.

Gdje je sjedište tvrtke WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju?

Sjedište tvrtke WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju je na adresi Ulica Dragutina Žanića - Karle 1, Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija.

Kada je osnovana tvrtka WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju?

Tvrtka WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju osnovana je 5. prosinca 2013. i posluje 12 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka WINE BAR GYMNASIUM d.o.o. u stečaju aktivna?

U sudskom registru upisan je postupak: stečaj. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 41159514775.

Druge tvrtke u Vukovarsko-srijemskoj županiji