Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
VILE-MATILDE d.o.o.
VILE-MATILDE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge, putnička agencija
VILE-MATILDE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge, putnička agencija je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Prelčeva ulica 46, Sesvete (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 21831391743, a matični broj subjekta (MBS) 80308003. Osnovana je 16. studenoga 1993., što je prije 32 godine. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1.337.720,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 21831391743
- MBS
- 80308003
- Sjedište
- Prelčeva ulica 46, Sesvete
- Status
- Aktivna
Je li VILE-MATILDE d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- VILE-MATILDE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge, putnička agencija
- Adresa
- Prelčeva ulica 46, Sesvete
- OIB
- 21831391743
- MBS
- 80308003
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1.337.720,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- VILE-MATILDE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge, putnička agencija
- Skraćeni naziv
- VILE-MATILDE d.o.o.
- OIB
- 21831391743
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80308003
- Matični broj (MB)
- 00513806
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Prelčeva ulica 46, Sesvete
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 16. studenoga 1993.
- Temeljni kapital
- 1.337.720,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke VILE-MATILDE d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 74 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- mjenjački poslovi
- Djelatnost pakiranja
- Djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (catering) i pružanje usluga smještaja
- pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma
- pružanje ostalih turističkih usluga
- pružanje usluga putničkih agencija
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja
- poslovanje nekretninama
- športska rekreacija
- športska obuka
- upravljanje športskim objektima
- organiziranje koncerata, seminara, priredbi, revija, izložbi, festivala, zabavnih igara
Prikaži još 54 predmeta poslovanja
- pranje i kemijsko čišćenje tekstila i krznenih proizvoda
- mjenjački poslovi
- proizvodnja, promet i korištenje opasnih kemikalija
- opskrba pitkom vodom
- odvodnja i pročišćavanje otpadnih voda
- održavanje čistoće
- odlaganje komunalnog otpada
- održavanje javnih površina
- skupljanje otpada za potrebe drugih
- prijevoz otpada za potrebe drugih
- posredovanje u organiziranju oporabe i/ili zbrinavanje otpada u ime drugih
- skupljanje, oporaba i/ili zbrinjavanje (obrada, odlaganje, spaljivanje i drugi načini zbrinjavanja otpada), odnosno djelatnost gospodarenja posebnim kategorijama otpada
- uvoz otpada
- izvoz otpada
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Održavanje i popravak samoposlužnih aparata
- Iznajmljivanje wc kabina, sanitarnih čvorova, mobilnih tuševa i kancelarijskih i sanitarnih kontejnera
- Održavanje i popravak wc kabina, sanitarnih čvorova, mobilnih tuševa i kancelarijskih i sanitarnih kontejnera
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- Nadzor nad gradnjom
- Frizerski saloni i saloni za uljepšavanje
- Djelatnosti za njegu i održavanje tijela
- Ostale osobne uslužne djelatnosti
- Proizvodnja pekarskih i brašneno-konditorskih proizvoda
- Proizvodnja kruha; proizvodnja svježih peciva, slastičarskih proizvoda i kolača
- Proizvodnja dvopeka, keksa i srodnih proizvoda; proizvodnja trajnih peciva, slastičarskih proizvoda i kolača
- Popravak i instaliranje strojeva i opreme
- Tehničko ispitivanje i analiza
- Djelatnosti zabavnih i tematskih parkova
- Ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti
- Usluge parkirališta
- Iznajmljivanje i davanje u zakup motornih vozila
- Iznajmljivanje i davanje u zakup automobila i motornih vozila lake kategorije
- Iznajmljivanje bicikla
- Iznajmljivanje i davanje u zakup opreme za rekreaciju i sport
- Iznajmljivanje i davnje u zakup plovnih prijevoznih sredstava
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- Usluge informacijskog društva
- kovanje, prešanje, štancanje i valjanje metala, metalurgija praha
- obrada i prevlačenje metala
- strojna obrada metala
- proizvodnja sječiva
- proizvodnja brava i okova
- proizvodnja alata
- proizvodnja zakovica i vijčane robe
- proizvodnja ostalih gotovih proizvoda od metala
- prerada drva, proizvodnja proizvoda od drva i pluta
- proizvodnja predmeta od slame i pletarskih proizvoda
- piljenje i blanjanje drva
- proizvodnja ostale građevinske stolarije i elemenata
- proizvodnja namještaja
- proizvodnja aluminijske i PVC stolarije
- montaža, popravak i održavanje PVC i ALU proizvoda
Temeljni kapital
1.337.720,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki VILE-MATILDE d.o.o.
Koji je OIB tvrtke VILE-MATILDE d.o.o.?
OIB tvrtke VILE-MATILDE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge, putnička agencija je 21831391743. Matični broj subjekta (MBS) je 80308003.
Gdje je sjedište tvrtke VILE-MATILDE d.o.o.?
Sjedište tvrtke VILE-MATILDE d.o.o. je na adresi Prelčeva ulica 46, Sesvete, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka VILE-MATILDE d.o.o.?
Tvrtka VILE-MATILDE d.o.o. osnovana je 16. studenoga 1993. i posluje 32 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke VILE-MATILDE d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1.337.720,00 €.
Je li tvrtka VILE-MATILDE d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 21831391743.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb