Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

VERDIN GRADNJA j.d.o.o.

VERDIN GRADNJA j.d.o.o. za elektroinstalacije i usluge

VERDIN GRADNJA j.d.o.o. za elektroinstalacije i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Mosećka 46, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 73523198752, a matični broj subjekta (MBS) 60452591. Osnovana je 26. kolovoza 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
73523198752
MBS
60452591
Sjedište
Mosećka 46, Split
Status
Aktivna

Je li VERDIN GRADNJA j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
VERDIN GRADNJA j.d.o.o. za elektroinstalacije i usluge
Adresa
Mosećka 46, Split
OIB
73523198752
MBS
60452591
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
VERDIN GRADNJA j.d.o.o. za elektroinstalacije i usluge
Skraćeni naziv
VERDIN GRADNJA j.d.o.o.
OIB
73523198752
Matični broj subjekta (MBS)
60452591
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Mosećka 46, Split
Općina / grad
Split
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
26. kolovoza 2022.
Temeljni kapital
10,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
43.21.0 Elektroinstalacijski radovi
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
verdingradnja@gmail.com

U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.952 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.21.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 218 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke VERDIN GRADNJA j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.21.0 Elektroinstalacijski radovi

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: verdingradnja@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki VERDIN GRADNJA j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke VERDIN GRADNJA j.d.o.o.?

OIB tvrtke VERDIN GRADNJA j.d.o.o. za elektroinstalacije i usluge je 73523198752. Matični broj subjekta (MBS) je 60452591.

Gdje je sjedište tvrtke VERDIN GRADNJA j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke VERDIN GRADNJA j.d.o.o. je na adresi Mosećka 46, Split, Splitsko-dalmatinska županija.

Čime se bavi VERDIN GRADNJA j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0).

Kada je osnovana tvrtka VERDIN GRADNJA j.d.o.o.?

Tvrtka VERDIN GRADNJA j.d.o.o. osnovana je 26. kolovoza 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke VERDIN GRADNJA j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka VERDIN GRADNJA j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 73523198752.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti