Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.

VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. za građenje i usluge

VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. za građenje i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Vukomerec 44, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 95255808812, a matični broj subjekta (MBS) 81350646. Osnovana je 26. siječnja 2021., što je prije 5 godina. Pretežita djelatnost je ostali završni građevinski radovi (NKD 43.35.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
95255808812
MBS
81350646
Sjedište
Vukomerec 44, Zagreb
Status
Aktivna

Je li VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. za građenje i usluge
Adresa
Vukomerec 44, Zagreb
OIB
95255808812
MBS
81350646
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
1,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. za građenje i usluge
Skraćeni naziv
VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.
OIB
95255808812
Matični broj subjekta (MBS)
81350646
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Vukomerec 44, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
26. siječnja 2021.
Temeljni kapital
1,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
43.35.0 Ostali završni građevinski radovi
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
ivanvalent1995@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.35.0) u Gradu Zagrebu ima 291 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.35.0 Ostali završni građevinski radovi

Temeljni kapital

1,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: ivanvalent1995@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.?

OIB tvrtke VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. za građenje i usluge je 95255808812. Matični broj subjekta (MBS) je 81350646.

Gdje je sjedište tvrtke VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. je na adresi Vukomerec 44, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je ostali završni građevinski radovi (NKD 43.35.0).

Kada je osnovana tvrtka VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.?

Tvrtka VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. osnovana je 26. siječnja 2021. i posluje 5 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.

Je li tvrtka VALENTIĆ SOBOSLIKARSKI RADOVI j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 95255808812.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti