Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

UVIK POMALO j.d.o.o.

UVIK POMALO j.d.o.o. za građenje

UVIK POMALO j.d.o.o. za građenje je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Put Boruča 5, Kaštel Lukšić (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 67131545231, a matični broj subjekta (MBS) 60501283. Osnovana je 17. srpnja 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je fasadni i štukaturski radovi (NKD 43.31.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
67131545231
MBS
60501283
Sjedište
Put Boruča 5, Kaštel Lukšić
Status
Aktivna

Je li UVIK POMALO j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
UVIK POMALO j.d.o.o. za građenje
Adresa
Put Boruča 5, Kaštel Lukšić
OIB
67131545231
MBS
60501283
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
1,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
UVIK POMALO j.d.o.o. za građenje
Skraćeni naziv
UVIK POMALO j.d.o.o.
OIB
67131545231
Matični broj subjekta (MBS)
60501283
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Put Boruča 5, Kaštel Lukšić
Općina / grad
Kaštela
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
17. srpnja 2025.
Temeljni kapital
1,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
43.31.0 Fasadni i štukaturski radovi
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
maminjo14@gmail.com

U općini ili gradu Kaštela u sudskom je registru upisano 1.337 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 388 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.31.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 86 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke UVIK POMALO j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.31.0 Fasadni i štukaturski radovi

Temeljni kapital

1,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: maminjo14@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki UVIK POMALO j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke UVIK POMALO j.d.o.o.?

OIB tvrtke UVIK POMALO j.d.o.o. za građenje je 67131545231. Matični broj subjekta (MBS) je 60501283.

Gdje je sjedište tvrtke UVIK POMALO j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke UVIK POMALO j.d.o.o. je na adresi Put Boruča 5, Kaštel Lukšić, Splitsko-dalmatinska županija.

Čime se bavi UVIK POMALO j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je fasadni i štukaturski radovi (NKD 43.31.0).

Kada je osnovana tvrtka UVIK POMALO j.d.o.o.?

Tvrtka UVIK POMALO j.d.o.o. osnovana je 17. srpnja 2025. i posluje 1 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke UVIK POMALO j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.

Je li tvrtka UVIK POMALO j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 67131545231.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti