Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia
Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia je ustanova sa sjedištem na adresi Ulica Joze Laurenčića 8, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 83731048668, a matični broj subjekta (MBS) 81412469. Osnovana je 23. prosinca 2021., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti opće medicine (NKD 86.21.0). Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 83731048668
- MBS
- 81412469
- Sjedište
- Ulica Joze Laurenčića 8, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia
- Adresa
- Ulica Joze Laurenčića 8, Zagreb
- OIB
- 83731048668
- MBS
- 81412469
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia
- OIB
- 83731048668
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81412469
- Pravni oblik
- ustanova (u.)
- Sjedište
- Ulica Joze Laurenčića 8, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 23. prosinca 2021.
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 86.21.0 Djelatnosti opće medicine
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- dr.amira.koco@gmail.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.211 u pravnom obliku u.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 86.21.0) u Gradu Zagrebu ima 6 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia
Pretežita djelatnost · NKD 2025
86.21.0 Djelatnosti opće medicine
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 1 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- opća/obiteljska medicina
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: dr.amira.koco@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia
Koji je OIB tvrtke Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia?
OIB tvrtke Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia je 83731048668. Matični broj subjekta (MBS) je 81412469.
Gdje je sjedište tvrtke Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia?
Sjedište tvrtke Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia je na adresi Ulica Joze Laurenčića 8, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti opće medicine (NKD 86.21.0). U sudski registar upisano je ukupno 1 predmeta poslovanja.
Kada je osnovana tvrtka Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia?
Tvrtka Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia osnovana je 23. prosinca 2021. i posluje 4 godine.
Je li tvrtka Ustanova za zdravstvenu skrb za djelatnost opće/obiteljske medicine Talia aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 83731048668.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 3D Dental centar Marković d.o.o.Djelatnost dentalne medicine
- 3DERM d.o.o.Specijalistička medicinska djelatnost
- 4 CLINIC d.o.o.Specijalistička medicinska djelatnost
- ABlab dent d.o.o.Specijalistička medicinska djelatnost
- ACADEMY OF OSTEOPATHIC MEDICINE d.o.o.Djelatnosti tradicionalne, komplementarne i alternativne medicine
- Adentis Glow d.o.oDjelatnost dentalne medicine
- ADRIA MEDICINA RADA d.o.o.Djelatnosti opće medicinske prakse
- ADRIATIC VITAL CONCIERGE j.d.o.o. Ostale djelatnosti zdravstvene zaštite, d. n.