Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.
UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Radnička 14, Nedelišće (Međimurska županija). OIB tvrtke je 94644408686, a matični broj subjekta (MBS) 80712203. Osnovana je 6. studenoga 2009., što je prije 16 godina. Pretežita djelatnost je organizacija sastanaka i poslovnih sajmova (NKD 82.30.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 94644408686
- MBS
- 80712203
- Sjedište
- Radnička 14, Nedelišće
- Status
- Aktivna
Je li UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Adresa
- Radnička 14, Nedelišće
- OIB
- 94644408686
- MBS
- 80712203
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.
- OIB
- 94644408686
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80712203
- Matični broj (MB)
- 02579316
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Radnička 14, Nedelišće
- Općina / grad
- Nedelišće
- Županija
- Međimurska županija
- Datum osnivanja
- 6. studenoga 2009.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 82.30.0 Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- board@artofliving.hr
U općini ili gradu Nedelišće u sudskom je registru upisano 360 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 222 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 82.30.0) u Međimurskoj županiji ima 3 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
82.30.0 Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 41 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i stranom tržištu
- zastupanje stranih tvrtki
- poslovanje nekretninama
- posredovanje u prometu nekretnina
- projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- nadzor nad gradnjom
- stručni poslovi prostornog uređenja
- poslovanje nekretninama
- posredovanje u prometu nekretnina
- izvođenje investicijskih radova u inozemstvu i ustupanje investicijskih radova stranoj pravnoj osobi u Republici Hrvatskoj
- savjetovanje u pogledu unutrašenjeg uređenja
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- usluge promidžbe
Prikaži još 26 predmeta poslovanja
- usluge prevođenja
- izdavačka djelatnost
- umnožavanje zvučnih zapisa
- umnožavanje video zapisa
- umnožavanje računalnih (kompjutorskih) zapisa
- izrada multimedijskih sadržaja
- priprema i izrada tiskarske forme
- tiskanje časopisa i drugih periodičnih časopisa, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, plakata, igračih karata, reklmanih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih trgovačkih stvari, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih stvari putem knjigotiska, ofseta, fotogravure, fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranja i termokopiranja
- djelatnost informatičkog društva
- računalne i srodne djelatnosti
- djelatnost izrade i održavanja WEB stranica
- iznajmljivanje programske opreme - softvera
- pružanje savjeta o računalnoj opremi - hardveru
- grafički dizajn i grafička priprema
- industrijski dizajn
- dizajn interijera, dizajn novih medija - multimedija modni i drugi dizajn
- pružanje usluga u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne i pustolovne aktivnosti
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl. i opskrbljivanje pripremljenom hranom - catering
- organiziranje javnih priredbi, koncerat, seminara, izložbi i sajmova
- organiziranje seminara, tečajeva i drugih vidova poduke za stjecanje posebnih znanja i vještina iz područja kuhanja, zdrave prehrane, tjelovježbe, masaže, održavanja tjelesne kondicije, zaštite okoliša i sl.
- djelatnost za njegu i održavanje tijela
- pružanje poduke za poboljšanje kvalitete života
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: board@artofliving.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.?
OIB tvrtke UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je 94644408686. Matični broj subjekta (MBS) je 80712203.
Gdje je sjedište tvrtke UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.?
Sjedište tvrtke UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o. je na adresi Radnička 14, Nedelišće, Međimurska županija.
Čime se bavi UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je organizacija sastanaka i poslovnih sajmova (NKD 82.30.0). U sudski registar upisano je ukupno 41 predmeta poslovanja.
Kada je osnovana tvrtka UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.?
Tvrtka UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o. osnovana je 6. studenoga 2009. i posluje 16 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka UMIJEĆE ŽIVLJENJA HRVATSKA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 94644408686.
Druge tvrtke u Međimurskoj županiji
- 100P TECH d.o.o.Gornji Kuršanec
- 1,2,3 Pokreni d.o.o.Hodošan
- 13Nov j.d.o.o.Čakovec
- 20 POSTO j.d.o.o.Čakovec
- 2L project d.o.o.Strelec
- 2Pi-PROFIL d.o.o.Čakovec
- 2S INVESTING d.o.o.Prelog
- 300 SPARTA j.d.o.o.Ivanovec
Tvrtke srodne djelatnosti
- 2connect eventi j.d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- 3rd Floor d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- 4FESTUM d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- A10 LOGISTIKA j. d. o. o.Djelatnosti pakiranja
- AB ComSystems j.d.o.o.Djelatnosti pozivnih centara
- ABILITA MEDIA d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- A.B.S. Invoice Services d.o.o.Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti
- ADLB j.d.o.o.Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti