Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.

TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. za usluge

TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Mezanovci 17, Klis (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 53495338781, a matični broj subjekta (MBS) 60470697. Osnovana je 2. listopada 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti pružanja univerzalnih poštanskih usluga (NKD 53.10.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
53495338781
MBS
60470697
Sjedište
Mezanovci 17, Klis
Status
Aktivna

Je li TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. za usluge
Adresa
Mezanovci 17, Klis
OIB
53495338781
MBS
60470697
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
1,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.
OIB
53495338781
Matični broj subjekta (MBS)
60470697
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Mezanovci 17, Klis
Općina / grad
Klis
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
2. listopada 2023.
Temeljni kapital
1,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
53.10.0 Djelatnosti pružanja univerzalnih poštanskih usluga
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
burazin70@gmail.com

U općini ili gradu Klis u sudskom je registru upisano 165 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 54 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 53.10.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 5 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

53.10.0 Djelatnosti pružanja univerzalnih poštanskih usluga

Temeljni kapital

1,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: burazin70@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.?

OIB tvrtke TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. za usluge je 53495338781. Matični broj subjekta (MBS) je 60470697.

Gdje je sjedište tvrtke TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. je na adresi Mezanovci 17, Klis, Splitsko-dalmatinska županija.

Čime se bavi TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pružanja univerzalnih poštanskih usluga (NKD 53.10.0).

Kada je osnovana tvrtka TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.?

Tvrtka TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. osnovana je 2. listopada 2023. i posluje 3 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.

Je li tvrtka TRANSPORTI BURAZIN j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 53495338781.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti