Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Trade resource d.o.o. u likvidaciji
Trade resource društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu, trgovinu i usluge, turistička agencija, turoperator u likvidaciji
Trade resource društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu, trgovinu i usluge, turistička agencija, turoperator u likvidaciji je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ročko Polje 7 1, Buzet (Istarska županija). OIB tvrtke je 50213462227, a matični broj subjekta (MBS) 130053405. Osnovana je 28. siječnja 2016., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 50213462227
- MBS
- 130053405
- Sjedište
- Ročko Polje 7 1, Buzet
- Status
- Likvidacija
Je li Trade resource d.o.o. u likvidaciji pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Likvidacija
Trgovački sud u Pazinu
Stečaj ili likvidacija
Likvidacija
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Trade resource društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu, trgovinu i usluge, turistička agencija, turoperator u likvidaciji
- Adresa
- Ročko Polje 7 1, Buzet
- OIB
- 50213462227
- MBS
- 130053405
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Trade resource društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu, trgovinu i usluge, turistička agencija, turoperator u likvidaciji
- Skraćeni naziv
- Trade resource d.o.o. u likvidaciji
- OIB
- 50213462227
- Matični broj subjekta (MBS)
- 130053405
- Matični broj (MB)
- 04494997
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ročko Polje 7 1, Buzet
- Općina / grad
- Buzet
- Županija
- Istarska županija
- Datum osnivanja
- 28. siječnja 2016.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Likvidacija
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
U općini ili gradu Buzet u sudskom je registru upisano 317 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 252 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Trade resource d.o.o. u likvidaciji
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 50 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- poljoprivredna djelatnost
- uslužne djelatnosti u biljnoj proizvodnji i to: planiranje, projektiranje, sadnja i održavanje vrtova, parkova, krajolika i zelenih površina za športske terene, ugostiteljske objekte, stambene objekte i poslovne objekte, priprema zemljišta, sjetva, sadnja, njega usjeva, obrezivanje voćaka, vinove loze, maslina, presađivanje, prorjeđivanje i žetva
- djelatnost uzgoja sadnica, nasada, ukrasnog bilja, cvijeća i trave za presađivanje
- uzgoj, sadnja i proizvodnja ljekovitog bilja, voća, oraha i usjeva za pripremanje začina i napitaka
- proizvodnja sirovih, rafiniranih i eteričnih ulja i masti
- djelatnost uzgoja i prerade lavande i eteričnih lavandinih proizvoda
- uzgoj, prerada i konzerviranje maslina i maslinovog ulja
- uzgoj, prerada i konzerviranje voća i povrća
- proizvodnja, promet, prerada grožđa za vino (osim prerade u sok od grožđa i koncentrirani sok od grožđa)
- proizvodnja i promet vina i drugih proizvoda od grožđa i vina
- destilacija promet vina i drugih proizvoda od grožđa i vina
- proizvodnja i promet voćnih vina i drugih proizvoda na bazi voćnih vina
- proizvodnja poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda; ekološka proizvodnja; ekološka proizvodnja u uzgoju bilja i u proizvodnji biljnih proizvoda; ekološka proizvodnja u uzgoju životinja i proizvodnji životinjskih proizvoda; ekološka proizvodnja u preradi vlakana prirodnog podrijetla
- prerada u ekološkoj proizvodnji
- djelatnost proizvodnje hrane i pića
Prikaži još 35 predmeta poslovanja
- trgovina ekološkim proizvodima, neprerađenim biljnim i životinjskim proizvodima te proizvodima koji su potpuno ili dijelom sastavljeni od takvih proizvoda
- proizvodnja kozmetičkih proizvoda
- proizvodnja alkoholnih pića
- proizvodnja eteričnih ulja
- proizvodnja proizvoda od kamena
- montaža kamenih obloga
- djelatnost rezanja, oblikovanja i obrade ukrasnog kamena, kamena za gradnju, i stakla
- proizvodnja keramičkih fotografija i dekorativnih keramičkih predmeta
- proizvodnja i oplemenjivanje predmeta i proizvoda od drva, kamena, stakla, porculana, keramike, plastike i metala
- djelatnost proizvodnje proizvoda od papira i kartona
- djelatnost proizvodnje igara i igračaka
- djelatnost izrade i izložbeno-prodajna djelatnost ukrasnih predmeta, suvenira, imitacije nakita (bižuterije), nakita, slika, rukotvorina, kipova i drugih vrsta umjetnina i stvari primijenjene umjetnosti
- djelatnost turističke agencije
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- djelatnost organiziranja putovanja, turoperatora
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- pružanje usluga promiždbe (reklame i propagande)
- pružanje usluga savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- djelatnost istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- djelatnost proizvodnje hrane i pića
- računovodstveni i knjigovodstveni poslovi
- poslovanje nekretninama
- posredovanje u prometu nekretnina
- projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- stručni nadzor građenja
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- stručni poslovi prostornog uređenja
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2016.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | GFI-POD izvještaj | Ne | 28. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016. | 23. ožujka 2017. |
Statusni postupci i objave
Razlozi za prestanak:
Odlukom članova društva od 16. svibnja 2017. odlučeno je o nastanku razloga za prestanak društva, prestanku funkcije člana uprave, imenovanju likvidatora i promjeni tvrtke.
Osnivački akt:
Odlukom Skupštine društva od 30. kolovoza 2016. godine temeljni akt društva izmijenjen je u člancima 4. (četvrtom) predmet poslovanja. Potpuni tekst Društvenog ugovora od 30.8.2016. dostavljen je u zbirku isprava.
Osnivački akt:
Društveni ugovor o osnivanju d.o.o. od 23. prosinca 2015.g.
Status u registru
Likvidacija
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.
Česta pitanja o tvrtki Trade resource d.o.o. u likvidaciji
Ima li Trade resource d.o.o. u likvidaciji predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 1. Posljednja izvještajna godina: 2016. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke Trade resource d.o.o. u likvidaciji?
OIB tvrtke Trade resource društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu, trgovinu i usluge, turistička agencija, turoperator u likvidaciji je 50213462227. Matični broj subjekta (MBS) je 130053405.
Gdje je sjedište tvrtke Trade resource d.o.o. u likvidaciji?
Sjedište tvrtke Trade resource d.o.o. u likvidaciji je na adresi Ročko Polje 7 1, Buzet, Istarska županija.
Kada je osnovana tvrtka Trade resource d.o.o. u likvidaciji?
Tvrtka Trade resource d.o.o. u likvidaciji osnovana je 28. siječnja 2016. i posluje 10 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Trade resource d.o.o. u likvidaciji?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka Trade resource d.o.o. u likvidaciji aktivna?
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 50213462227.
Druge tvrtke u Istarskoj županiji
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Pula
- 0409 STRATEGIES j.d.o.o.Poreč - Parenzo
- 054 d.o.o.Mušalež
- 100 MIGLIA j.d.o.o.Tar
- 108 P.R. d.o.o.Viškovići
- 10 TRADE j.d.o.o.Pješčana Uvala
- 123 YACHT CHARTER d.o.o.Pula
- 1372052 ALBERTA d.o.o.Labin