Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

TENA TRANSPORT d.o.o.

TENA TRANSPORT d.o.o. za cestovni promet i trgovinu

TENA TRANSPORT d.o.o. za cestovni promet i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Petra Preradovića 27, Petrijevci (Osječko-baranjska županija). OIB tvrtke je 52324318253, a matični broj subjekta (MBS) 30117959. Osnovana je 12. prosinca 2011., što je prije 14 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 24.200,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
52324318253
MBS
30117959
Sjedište
Petra Preradovića 27, Petrijevci
Status
Aktivna

Je li TENA TRANSPORT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
TENA TRANSPORT d.o.o. za cestovni promet i trgovinu
Adresa
Petra Preradovića 27, Petrijevci
OIB
52324318253
MBS
30117959
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Temeljni kapital
24.200,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
TENA TRANSPORT d.o.o. za cestovni promet i trgovinu
Skraćeni naziv
TENA TRANSPORT d.o.o.
OIB
52324318253
Matični broj subjekta (MBS)
30117959
Matični broj (MB)
02826615
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Petra Preradovića 27, Petrijevci
Općina / grad
Petrijevci
Županija
Osječko-baranjska županija
Datum osnivanja
12. prosinca 2011.
Temeljni kapital
24.200,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku
E-pošta iz registra
tenatransport1974@jahoo.com

U općini ili gradu Petrijevci u sudskom je registru upisano 64 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 35 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke TENA TRANSPORT d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 11 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Djelatnosti javnoga prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom cestovnom prometu
  2. Prijevoz za vlastite potrebe
  3. Djelatnost prijevoza opasnih tvari
  4. Poljoprivredna djelatnost
  5. Integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  6. Proizvodnja i uzgoj uzgojno valjanih životinja
  7. Oplođivanje domaćih životinja
  8. Trgovina uzgojno valjanim životinjama i genetskim materijalom
  9. Kupnja i prodaja robe
  10. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  11. Zastupanje inozemnih tvrtki

Temeljni kapital

24.200,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: tenatransport1974@jahoo.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki TENA TRANSPORT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke TENA TRANSPORT d.o.o.?

OIB tvrtke TENA TRANSPORT d.o.o. za cestovni promet i trgovinu je 52324318253. Matični broj subjekta (MBS) je 30117959.

Gdje je sjedište tvrtke TENA TRANSPORT d.o.o.?

Sjedište tvrtke TENA TRANSPORT d.o.o. je na adresi Petra Preradovića 27, Petrijevci, Osječko-baranjska županija.

Kada je osnovana tvrtka TENA TRANSPORT d.o.o.?

Tvrtka TENA TRANSPORT d.o.o. osnovana je 12. prosinca 2011. i posluje 14 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke TENA TRANSPORT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 24.200,00 kn.

Je li tvrtka TENA TRANSPORT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 52324318253.

Druge tvrtke u Osječko-baranjskoj županiji