Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
TAKO TREBA j.d.o.o.
TAKO TREBA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
TAKO TREBA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Lipina 3, Kukci (Istarska županija). OIB tvrtke je 05230111849, a matični broj subjekta (MBS) 130163076. Osnovana je 7. travnja 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 100,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 05230111849
- MBS
- 130163076
- Sjedište
- Lipina 3, Kukci
- Status
- Aktivna
Je li TAKO TREBA j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Pazinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- TAKO TREBA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
- Adresa
- Lipina 3, Kukci
- OIB
- 05230111849
- MBS
- 130163076
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Temeljni kapital
- 100,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- TAKO TREBA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
- Skraćeni naziv
- TAKO TREBA j.d.o.o.
- OIB
- 05230111849
- Matični broj subjekta (MBS)
- 130163076
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Lipina 3, Kukci
- Općina / grad
- Poreč - Parenzo
- Županija
- Istarska županija
- Datum osnivanja
- 7. travnja 2025.
- Temeljni kapital
- 100,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 56.11.0 Djelatnosti restorana
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- E-pošta iz registra
- chef.zcobanov@gmail.com
U općini ili gradu Poreč - Parenzo u sudskom je registru upisano 1.917 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 288 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.11.0) u Istarskoj županiji ima 379 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke TAKO TREBA j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
56.11.0 Djelatnosti restorana
Temeljni kapital
100,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: chef.zcobanov@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki TAKO TREBA j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke TAKO TREBA j.d.o.o.?
OIB tvrtke TAKO TREBA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo je 05230111849. Matični broj subjekta (MBS) je 130163076.
Gdje je sjedište tvrtke TAKO TREBA j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke TAKO TREBA j.d.o.o. je na adresi Lipina 3, Kukci, Istarska županija.
Čime se bavi TAKO TREBA j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0).
Kada je osnovana tvrtka TAKO TREBA j.d.o.o.?
Tvrtka TAKO TREBA j.d.o.o. osnovana je 7. travnja 2025. i posluje 1 godinu.
Koliki je temeljni kapital tvrtke TAKO TREBA j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 100,00 €.
Je li tvrtka TAKO TREBA j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 05230111849.
Druge tvrtke u Istarskoj županiji
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Pula
- 0409 STRATEGIES j.d.o.o.Poreč - Parenzo
- 054 d.o.o.Mušalež
- 100 MIGLIA j.d.o.o.Tar
- 108 P.R. d.o.o.Viškovići
- 10 TRADE j.d.o.o.Pješčana Uvala
- 123 YACHT CHARTER d.o.o.Pula
- 1372052 ALBERTA d.o.o.Labin
Tvrtke srodne djelatnosti
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 034 Vibe j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 10 u pola j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 1st COFFEE j.d.o.oDjelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 20. lipnja j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 212 COLLECTION d.o.o.Djelatnosti restorana
- 2MAT j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 2M KAFIĆ OFF ON j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića