Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

SUEZ International

SUEZ International je inozemna podružnica sa sjedištem na adresi Altiplano 4 place de la Pyramide. OIB tvrtke je 49526179718, a matični broj subjekta (MBS) 80997495. Osnovana je 5. studenoga 2015., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 158.510.660,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
49526179718
MBS
80997495
Sjedište
Altiplano 4 place de la Pyramide
Status
Aktivna

Je li SUEZ International pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
SUEZ International
Adresa
Altiplano 4 place de la Pyramide
OIB
49526179718
MBS
80997495
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
158.510.660,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
SUEZ International
OIB
49526179718
Matični broj subjekta (MBS)
80997495
Matični broj (MB)
04456548
Pravni oblik
inozemna podružnica (i.p.)
Sjedište
Altiplano 4 place de la Pyramide
Datum osnivanja
5. studenoga 2015.
Temeljni kapital
158.510.660,00 €
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke SUEZ International

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 1 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. obavljanje svih poslova koje obavljaju opća trgovačka društva

Temeljni kapital

158.510.660,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki SUEZ International

Koji je OIB tvrtke SUEZ International?

OIB tvrtke SUEZ International je 49526179718. Matični broj subjekta (MBS) je 80997495.

Gdje je sjedište tvrtke SUEZ International?

Sjedište tvrtke SUEZ International je na adresi Altiplano 4 place de la Pyramide.

Kada je osnovana tvrtka SUEZ International?

Tvrtka SUEZ International osnovana je 5. studenoga 2015. i posluje 10 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke SUEZ International?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 158.510.660,00 €.

Je li tvrtka SUEZ International aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 49526179718.