Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

STUDIO CUBO d.o.o.

STUDIO CUBO društvo s ograničenom odgovornošću za arhitekturu i urbanizam

STUDIO CUBO društvo s ograničenom odgovornošću za arhitekturu i urbanizam je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Varaždinska 51, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 11518996889, a matični broj subjekta (MBS) 60511553. Osnovana je 12. ožujka 2026.. Pretežita djelatnost je arhitektonsko projektiranje (NKD 71.11.1). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
11518996889
MBS
60511553
Sjedište
Varaždinska 51, Split
Status
Aktivna

Je li STUDIO CUBO d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
STUDIO CUBO društvo s ograničenom odgovornošću za arhitekturu i urbanizam
Adresa
Varaždinska 51, Split
OIB
11518996889
MBS
60511553
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
STUDIO CUBO društvo s ograničenom odgovornošću za arhitekturu i urbanizam
Skraćeni naziv
STUDIO CUBO d.o.o.
OIB
11518996889
Matični broj subjekta (MBS)
60511553
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Varaždinska 51, Split
Općina / grad
Split
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
12. ožujka 2026.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
71.11.1 Arhitektonsko projektiranje
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
tmihovilovic@hotmail.com

U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.491 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 71.11.1) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 113 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke STUDIO CUBO d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

71.11.1 Arhitektonsko projektiranje

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: tmihovilovic@hotmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki STUDIO CUBO d.o.o.

Koji je OIB tvrtke STUDIO CUBO d.o.o.?

OIB tvrtke STUDIO CUBO društvo s ograničenom odgovornošću za arhitekturu i urbanizam je 11518996889. Matični broj subjekta (MBS) je 60511553.

Gdje je sjedište tvrtke STUDIO CUBO d.o.o.?

Sjedište tvrtke STUDIO CUBO d.o.o. je na adresi Varaždinska 51, Split, Splitsko-dalmatinska županija.

Čime se bavi STUDIO CUBO d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je arhitektonsko projektiranje (NKD 71.11.1).

Kada je osnovana tvrtka STUDIO CUBO d.o.o.?

Tvrtka STUDIO CUBO d.o.o. osnovana je 12. ožujka 2026..

Koliki je temeljni kapital tvrtke STUDIO CUBO d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka STUDIO CUBO d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 11518996889.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti