Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ŠTEFANJE PZ
ŠTEFANJE POLJOPRIVREDNA ZADRUGA
ŠTEFANJE POLJOPRIVREDNA ZADRUGA je zadruga sa sjedištem na adresi Štefanje 84 a, Štefanje (Bjelovarsko-bilogorska županija). OIB tvrtke je 89765271552, a matični broj subjekta (MBS) 10039362. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 225.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 89765271552
- MBS
- 10039362
- Sjedište
- Štefanje 84 a, Štefanje
- Status
- Aktivna
Je li ŠTEFANJE PZ pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Bjelovaru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ŠTEFANJE POLJOPRIVREDNA ZADRUGA
- Adresa
- Štefanje 84 a, Štefanje
- OIB
- 89765271552
- MBS
- 10039362
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Bjelovaru
- Temeljni kapital
- 225.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ŠTEFANJE POLJOPRIVREDNA ZADRUGA
- Skraćeni naziv
- ŠTEFANJE PZ
- OIB
- 89765271552
- Matični broj subjekta (MBS)
- 10039362
- Matični broj (MB)
- 03092666
- Pravni oblik
- zadruga (z.)
- Sjedište
- Štefanje 84 a, Štefanje
- Općina / grad
- Štefanje
- Županija
- Bjelovarsko-bilogorska županija
- Temeljni kapital
- 225.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Bjelovaru
- E-pošta iz registra
- stefanje.poljoprivredna.zadruga@bj.htnet.hr
U općini ili gradu Štefanje u sudskom je registru upisano 27 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ŠTEFANJE PZ
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 14 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Računovodstveni i knjigovodstveni poslovi
- Kooperacija sa zadrugarima i kooperantima
- specijalizirana trgovina na veliko i malo sjemenjem, sadnim materijalom, gnojivom, hranom za kućne ljubimce i sredstvima za zaštitu bilja
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- građenje, projektiranje i nadzor nad gradnjom
- Proizvodnja, promet i korištenje opasnih kemikalija
- Trgovina na malo uljima i mazivima te gorivima plavi dizel i dizel
Temeljni kapital
225.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: stefanje.poljoprivredna.zadruga@bj.htnet.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki ŠTEFANJE PZ
Koji je OIB tvrtke ŠTEFANJE PZ?
OIB tvrtke ŠTEFANJE POLJOPRIVREDNA ZADRUGA je 89765271552. Matični broj subjekta (MBS) je 10039362.
Gdje je sjedište tvrtke ŠTEFANJE PZ?
Sjedište tvrtke ŠTEFANJE PZ je na adresi Štefanje 84 a, Štefanje, Bjelovarsko-bilogorska županija.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ŠTEFANJE PZ?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 225.000,00 kn.
Je li tvrtka ŠTEFANJE PZ aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 89765271552.
Druge tvrtke u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji
- 12:21 PRODUKCIJA j. d. o. o.Sirač
- 2M2L d. o. o.Hercegovac
- 3 B j.d.o.o.Bjelovar
- 3DPOINT j.d.o.o.Bjelovar
- 3D&TECH LAB d.o.o.Sišćani
- 3M-Logistic d.o.o.Sišćani
- 4BOYS j.d.o.o.Garešnica
- 4Nel d.o.o.Bjelovar