Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju
Stečajna masa iza RASTOVAC d.d. za ugostiteljstvo-turizam-trgovinu-export-import u stečaju
Stečajna masa iza RASTOVAC d.d. za ugostiteljstvo-turizam-trgovinu-export-import u stečaju je stečajna masa sa sjedištem na adresi Težačka ulica 5 A, Murter (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 07885176855, a matični broj subjekta (MBS) 110058126. Osnovana je 4. veljače 2016., što je prije 10 godina. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 07885176855
- MBS
- 110058126
- Sjedište
- Težačka ulica 5 A, Murter
- Status
- Aktivna
Je li Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Stečajna masa iza RASTOVAC d.d. za ugostiteljstvo-turizam-trgovinu-export-import u stečaju
- Adresa
- Težačka ulica 5 A, Murter
- OIB
- 07885176855
- MBS
- 110058126
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Stečajna masa iza RASTOVAC d.d. za ugostiteljstvo-turizam-trgovinu-export-import u stečaju
- Skraćeni naziv
- Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju
- OIB
- 07885176855
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110058126
- Pravni oblik
- stečajna masa (s.m.)
- Sjedište
- Težačka ulica 5 A, Murter
- Općina / grad
- Murter - Kornati
- Županija
- Šibensko-kninska županija
- Datum osnivanja
- 4. veljače 2016.
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
U općini ili gradu Murter - Kornati u sudskom je registru upisano 177 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12 u pravnom obliku s.m.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Česta pitanja o tvrtki Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju
Koji je OIB tvrtke Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju?
OIB tvrtke Stečajna masa iza RASTOVAC d.d. za ugostiteljstvo-turizam-trgovinu-export-import u stečaju je 07885176855. Matični broj subjekta (MBS) je 110058126.
Gdje je sjedište tvrtke Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju?
Sjedište tvrtke Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju je na adresi Težačka ulica 5 A, Murter, Šibensko-kninska županija.
Kada je osnovana tvrtka Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju?
Tvrtka Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju osnovana je 4. veljače 2016. i posluje 10 godina.
Je li tvrtka Stečajna masa iza RASTOVAC, d.d. u stečaju aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 07885176855.
Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji
- 25,4 mm d.o.o.Šibenik
- 2 EASY GROUP j.d.o.o.Šibenik
- 3 D-COMPANY, d.o.o.Šibenik
- 4 med Dent d.o.o.Vodice
- 4 TASKER d.o.o.Šibenik
- 4x4 Garage j.d.o.o.Kovačić
- 5. KOLOVOZ d.o.o.Badanj
- AAMODT d.o.o.Rogoznica