Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
ST Design d.o.o.
ST Design društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
ST Design društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kneginečka ulica 14, Gornji Kućan (Varaždinska županija). OIB tvrtke je 66024307315, a matični broj subjekta (MBS) 70172682. Osnovana je 24. rujna 2019., što je prije 7 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 66024307315
- MBS
- 70172682
- Sjedište
- Kneginečka ulica 14, Gornji Kućan
- Status
- Aktivna
Je li ST Design d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- ST Design društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
- Adresa
- Kneginečka ulica 14, Gornji Kućan
- OIB
- 66024307315
- MBS
- 70172682
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- ST Design društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
- Skraćeni naziv
- ST Design d.o.o.
- OIB
- 66024307315
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70172682
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Kneginečka ulica 14, Gornji Kućan
- Općina / grad
- Varaždin
- Županija
- Varaždinska županija
- Datum osnivanja
- 24. rujna 2019.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
U općini ili gradu Varaždin u sudskom je registru upisano 2.736 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.994 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke ST Design d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 51 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Usluge informacijskog društva
- Promidžba (reklama i propaganda)
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Trgovina na malo preko pošte ili Interneta
- Poslovi upravljanja nekretninama i održavanje nekretnina
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovanje nekretninama
- Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- Agencijska djelatnost u cestovnom prijevozu
Prikaži još 36 predmeta poslovanja
- Proizvodnja hrane i pića
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu,na priredbama) i opskrba tom hranom (catering)
- Pružanje usluga smještaja
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- Turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- Usluge turističkog ronjenja
- Usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- Računovodstveni poslovi
- Djelatnost istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- Nadzor nad gradnjom
- Djelatnosti uređenja i održavanja krajolika
- Strojna obrada metala
- Obrada i prevlačenje metala
- Proizvodnja metalnih konstrukcija i njihovih dijelova
- Proizvodnja metalnih vrata,prozora i njihovih okvira, žaluzina i kapija
- Proizvodnja gotovih metalnih proizvoda, osim strojeva i opreme
- Proizvodnja parnih kotlova, osim kotlova za centralno grijanje toplom vodom
- Popravak proizvoda od metala, strojeva i opreme
- Kovanje, prešanje, štancanje i valjanje metala; metalurgija praha
- Proizvodnja namještaja
- Proizvodnja proizvoda od drva, pluta, slame i pletarskih materijala
- Proizvodnja nakita od dragog i poludragog kamenja, plemenitih i drugih vrsta metala, proizvodnja imitacije nakita (bižuterije) te ukrasa od raznovrsnih materijala
- Proizvodnja nakita i srodnih proizvoda
- Iznajmljivanje i davanje u zakup kamiona
- Iznajmljivanje strojeva i opreme
- Iznajmljivanje i davanje u zakup predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- Iznajmljivanje i davanje u zakup ostalih strojeva, opreme te materijalnih dobara
- Iznajmljivanje i davanje u zakup motornih vozila
- Iznajmljivanje i davanje u zakup automobila i motornih vozila lake kategorije
- Popravak aparata za kućanstvo te opreme za kuću i vrt
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Česta pitanja o tvrtki ST Design d.o.o.
Koji je OIB tvrtke ST Design d.o.o.?
OIB tvrtke ST Design društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju je 66024307315. Matični broj subjekta (MBS) je 70172682.
Gdje je sjedište tvrtke ST Design d.o.o.?
Sjedište tvrtke ST Design d.o.o. je na adresi Kneginečka ulica 14, Gornji Kućan, Varaždinska županija.
Kada je osnovana tvrtka ST Design d.o.o.?
Tvrtka ST Design d.o.o. osnovana je 24. rujna 2019. i posluje 7 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke ST Design d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka ST Design d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 66024307315.
Druge tvrtke u Varaždinskoj županiji
- 07 GRADNJA j.d.o.o.Svibovec Podravski
- 10x d.o.o.Varaždin
- 11 SOLUTIONS j.d.o.o.Cestica
- 181 Media j.d.o.o.Jerovec
- 2D MONT d.o.o.Trnovec
- 2D STOLARSKE USLUGE d.o.o.Trnovec
- 2E d.o.o.Varaždin
- 2en usluge d.o.o.Bartolovec