Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.
SIDONIJA - DEKORI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
SIDONIJA - DEKORI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Stjepana Radića 290, Kutina (Sisačko-moslavačka županija). OIB tvrtke je 60719899141, a matični broj subjekta (MBS) 81440334. Osnovana je 10. svibnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je uredske administrativne i pomoćne djelatnosti (NKD 82.10.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 60719899141
- MBS
- 81440334
- Sjedište
- Ulica Stjepana Radića 290, Kutina
- Status
- Aktivna
Je li SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- SIDONIJA - DEKORI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
- Adresa
- Ulica Stjepana Radića 290, Kutina
- OIB
- 60719899141
- MBS
- 81440334
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- SIDONIJA - DEKORI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju
- Skraćeni naziv
- SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.
- OIB
- 60719899141
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81440334
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Stjepana Radića 290, Kutina
- Općina / grad
- Kutina
- Županija
- Sisačko-moslavačka županija
- Datum osnivanja
- 10. svibnja 2022.
- Temeljni kapital
- 1,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 82.10.0 Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- sidonijadekori@gmail.com
U općini ili gradu Kutina u sudskom je registru upisano 471 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 133 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 82.10.0) u Sisačko-moslavačkoj županiji ima 6 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
82.10.0 Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti
Temeljni kapital
1,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: sidonijadekori@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.?
OIB tvrtke SIDONIJA - DEKORI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge, trgovinu i proizvodnju je 60719899141. Matični broj subjekta (MBS) je 81440334.
Gdje je sjedište tvrtke SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o. je na adresi Ulica Stjepana Radića 290, Kutina, Sisačko-moslavačka županija.
Čime se bavi SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je uredske administrativne i pomoćne djelatnosti (NKD 82.10.0).
Kada je osnovana tvrtka SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.?
Tvrtka SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o. osnovana je 10. svibnja 2022. i posluje 4 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.
Je li tvrtka SIDONIJA - DEKORI j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 60719899141.
Druge tvrtke u Sisačko-moslavačkoj županiji
- 007 PO MJERI ČOVJEKA d.o.o.Novska
- 212 AN-TO d.o.o.Gornja Jelenska
- 3D FLOMAKS d.o.o.Sisak
- 3D Logis d.o.o.Dvor
- 3D SOLID d.o.o.Sisak
- 3D WORKSHOP j.d.o.o.Sisak
- 3 MP RECIKLIRANJE d.o.o.Petrinja
- 3Q d.o.o.Glina
Tvrtke srodne djelatnosti
- 2connect eventi j.d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- 3rd Floor d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- 4FESTUM d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- A10 LOGISTIKA j. d. o. o.Djelatnosti pakiranja
- AB ComSystems j.d.o.o.Djelatnosti pozivnih centara
- ABILITA MEDIA d.o.o.Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
- A.B.S. Invoice Services d.o.o.Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti
- ADLB j.d.o.o.Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti