Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
SEDAM PLUS d. o .o.
SEDAM PLUS društvo s ograničenom odgovornošću za kozmetičke i pedikerske usluge
SEDAM PLUS društvo s ograničenom odgovornošću za kozmetičke i pedikerske usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Dukići 7, Kastav (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 59802048783, a matični broj subjekta (MBS) 40285488. Osnovana je 22. svibnja 2012., što je prije 14 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 59802048783
- MBS
- 40285488
- Sjedište
- Dukići 7, Kastav
- Status
- Aktivna
Je li SEDAM PLUS d. o .o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- SEDAM PLUS društvo s ograničenom odgovornošću za kozmetičke i pedikerske usluge
- Adresa
- Dukići 7, Kastav
- OIB
- 59802048783
- MBS
- 40285488
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- SEDAM PLUS društvo s ograničenom odgovornošću za kozmetičke i pedikerske usluge
- Skraćeni naziv
- SEDAM PLUS d. o .o.
- OIB
- 59802048783
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40285488
- Matični broj (MB)
- 02880083
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Dukići 7, Kastav
- Općina / grad
- Kastav
- Županija
- Primorsko-goranska županija
- Datum osnivanja
- 22. svibnja 2012.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
- E-pošta iz registra
- kristina.dukic@ri.t-com.hr
U općini ili gradu Kastav u sudskom je registru upisano 604 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 453 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke SEDAM PLUS d. o .o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 51 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- djelatnosti za njegu i održavanje tijela
- usluge pedikure
- frizerski saloni i saloni za uljepšavanje
- kupnja i prodaja robe i/ili pružanja usluga u trgovini u svrhu ostvarivanja dobiti ili drugog gospodarskog učinka, na domaćem ili inozemnom tržištu
- posredovanje u trgovini
- zastupanje stranih pravnih osoba u plasiranju njihovih proizvoda i usluga na domaćem i inozemnom tržištu
- održavanje i popravak motornih vozila i motocikala
- projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- nadzor nad gradnjom
- izvođenje vodoinstalaterskih, električarskih, mehaničarskih, glodarskih, tokarskih, bravarskih, staklarskih, varilačkih, monterskih, zidarskih, keramičarskih, soboslikarskih, krovopokrivačkih, armiračkih, tesarskih, stolarskih i izolacijskih radova u zemlji i inozemstvu
- pripremanje hrane, pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- poljoprivredna djelatnost
- uzgoj stoke, peradi i ostalih životinja
- gospodarenje lovištem i divljači
Prikaži još 36 predmeta poslovanja
- gospodarenje šumama
- proizvodnja, promet i uvoz šumskog reprodukcijskog materijala
- proizvodnja i promet božićnih drvaca
- djelatnost gospodarskog ribolova
- djelatnost maloprodaje, veleprodaje, uzgoja, prerade i/ili skladištenja ribe i drugih morskih organizama
- proizvodnja prehrambenih proizvoda
- proizvodnja pića
- proizvodnja tekstila
- proizvodnja odjeće
- proizvodnja kože i srodnih proizvoda
- prerada drva i proizvoda od drva i pluta, osim namještaja, proizvodnja proizvoda od slame i pletarskih materijala
- proizvodnja celuloze, papira i proizvoda od papira
- izdavačka i tiskarska djelatnost, te umnožavanje snimljenih zapisa
- proizvodnja sapuna i deterđenata, sredstava za čišćenje i poliranje, parfema i toaletno-kozmetičkih preparata
- proizvodnja proizvoda od gume i plastike
- proizvodnja ostalih nemetalnih mineralnih proizvoda
- proizvodnja metala
- proizvodnja metalnih konstrukcija
- proizvodnja metalnih cisterni, rezervoara i sličnih posuda
- kovanje, prešanje, štancanje i valjanje metala; metalurgija praha
- obrada i prevlačenje metala; strojna obrada metala
- proizvodnja sječiva, alata i opće željezne robe
- proizvodnja ostalih gotovih proizvoda od metala
- proizvodnja namještaja
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovanje nekretninama
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
- međunarodni linijski pomorski promet
- povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima
- promidžba (reklama i propaganda)
- računovodstveni i knjigovodstveni poslovi
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: kristina.dukic@ri.t-com.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki SEDAM PLUS d. o .o.
Koji je OIB tvrtke SEDAM PLUS d. o .o.?
OIB tvrtke SEDAM PLUS društvo s ograničenom odgovornošću za kozmetičke i pedikerske usluge je 59802048783. Matični broj subjekta (MBS) je 40285488.
Gdje je sjedište tvrtke SEDAM PLUS d. o .o.?
Sjedište tvrtke SEDAM PLUS d. o .o. je na adresi Dukići 7, Kastav, Primorsko-goranska županija.
Kada je osnovana tvrtka SEDAM PLUS d. o .o.?
Tvrtka SEDAM PLUS d. o .o. osnovana je 22. svibnja 2012. i posluje 14 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke SEDAM PLUS d. o .o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka SEDAM PLUS d. o .o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 59802048783.
Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji
- 08 d. o. o.Rijeka
- 10. TRAVANJ d. o. o.Rijeka
- 123&BUY d.o.o.Poljane
- 1337 Capital d.o.o.Rijeka
- 16 j. d. o. o.Rijeka
- 1887 C.G. d.o.o.Rijeka
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Krk
- 1. SEALINE KRK d. o. o.Omišalj