Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.

SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. za usluge, trgovinu i proizvodnju

SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. za usluge, trgovinu i proizvodnju je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Vladimira Nazora 179, Slatina (Virovitičko-podravska županija). OIB tvrtke je 29820952951, a matični broj subjekta (MBS) 10098047. Osnovana je 5. travnja 2016., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
29820952951
MBS
10098047
Sjedište
Vladimira Nazora 179, Slatina
Status
Aktivna

Je li SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Bjelovaru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. za usluge, trgovinu i proizvodnju
Adresa
Vladimira Nazora 179, Slatina
OIB
29820952951
MBS
10098047
Trgovački sud
Trgovački sud u Bjelovaru
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. za usluge, trgovinu i proizvodnju
Skraćeni naziv
SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.
OIB
29820952951
Matični broj subjekta (MBS)
10098047
Matični broj (MB)
04531060
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Vladimira Nazora 179, Slatina
Općina / grad
Slatina
Županija
Virovitičko-podravska županija
Datum osnivanja
5. travnja 2016.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Bjelovaru
E-pošta iz registra
slatina@schaton-elektronika.hr

U općini ili gradu Slatina u sudskom je registru upisano 272 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 79 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 46 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Popravak računala i periferne opreme
  2. Popravak komunikacijske opreme
  3. Popravak elektroničkih uređaja za široku potrošnju
  4. Popravak aparata za kućanstvo te opreme za kuću i vrt
  5. Popravak predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  6. Izdavačka i tiskarska djelatnost
  7. Tiskanje časopisa i dr. periodičnih publikacija, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, plakata, igraćih karata, reklamnih katalaoga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih komercijalnih publikacija, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih publikacija, pomoću knjigotiska, ofseta, fotogravure, fleksografije, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva, strojva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranje i termokpiranja
  8. Pomoćne djelatnosti povezane s tiskanjem
  9. Priprema i izrada tiskarske forme
  10. Knjigoveške i srodne usluge
  11. Umnožavanje snimljenih zapisa
  12. Proizvodnja punih elektroničkih ploča
  13. Proizvodnja računala i periferne opreme
  14. Proizvodnja komunikacijske opreme
  15. Popravak strojeva
Prikaži još 31 predmeta poslovanja
  1. Popravak električne opreme
  2. Instaliranje industrijskih strojeva i opreme
  3. Rastavljanje olupina
  4. Elektroinstalacijski radovi
  5. Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina i instalacija za grijanje i klimatizaciju
  6. Soboslikarski i staklarski radovi
  7. Održavanje i popravak motornih vozila
  8. Kupnja i prodaja robe
  9. Pružanje usluga u trgovini
  10. Zastupanje inozmnih tvrtki
  11. Pružanje usluga informacijskog društva
  12. Trgovina na malo izvan prodavaonica
  13. Trgovina na malo na štandovima i tržnicama
  14. Djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  15. Prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  16. Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  17. Usluge preseljenja
  18. Izdavačka djelatnost
  19. Računalno programiranje
  20. Savjetovanje u vezi s računalima
  21. Upravljanje računalnom opremom i sustavom
  22. Uslužne djelatnosti u vezi s informacijskom tehnologijom i računalima
  23. Računovodstveni poslovi
  24. Knjigovodstveni poslovi
  25. Usluge fotokopiranja
  26. Uredske administrativne i pomoćne djelatnosti
  27. Tajničke djelatnosti
  28. Djelatnosti pakiranja
  29. Uzgoj žitarica (osim riže), mahunarki i uljanog sjemena
  30. Pomoćne djelatnosti za uzgoj usjeva
  31. Čišćenje svih vrsta objekata

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: slatina@schaton-elektronika.hr

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.?

OIB tvrtke SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. za usluge, trgovinu i proizvodnju je 29820952951. Matični broj subjekta (MBS) je 10098047.

Gdje je sjedište tvrtke SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. je na adresi Vladimira Nazora 179, Slatina, Virovitičko-podravska županija.

Kada je osnovana tvrtka SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.?

Tvrtka SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. osnovana je 5. travnja 2016. i posluje 10 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka SCHATON ELEKTRONIKA j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 29820952951.

Druge tvrtke u Virovitičko-podravskoj županiji