Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
SANDRA UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge
SANDRA UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Budinščina 9, Budinščina (Krapinsko-zagorska županija). OIB tvrtke je 52935395193, a matični broj subjekta (MBS) 81310912. Osnovana je 25. svibnja 2020., što je prije 6 godina. Pretežita djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 52935395193
- MBS
- 81310912
- Sjedište
- Budinščina 9, Budinščina
- Status
- Aktivna
Je li SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- SANDRA UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge
- Adresa
- Budinščina 9, Budinščina
- OIB
- 52935395193
- MBS
- 81310912
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- SANDRA UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
- OIB
- 52935395193
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81310912
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Budinščina 9, Budinščina
- Općina / grad
- Budinščina
- Županija
- Krapinsko-zagorska županija
- Datum osnivanja
- 25. svibnja 2020.
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 56.30 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- sandravertus8@gmail.com
U općini ili gradu Budinščina u sudskom je registru upisano 36 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 15 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.30) u Krapinsko-zagorskoj županiji ima 2 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2007
56.30 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
Temeljni kapital
10,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: sandravertus8@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
OIB tvrtke SANDRA UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge je 52935395193. Matični broj subjekta (MBS) je 81310912.
Gdje je sjedište tvrtke SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. je na adresi Budinščina 9, Budinščina, Krapinsko-zagorska županija.
Čime se bavi SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30).
Kada je osnovana tvrtka SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Tvrtka SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. osnovana je 25. svibnja 2020. i posluje 6 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.
Je li tvrtka SANDRA UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 52935395193.
Druge tvrtke u Krapinsko-zagorskoj županiji
- 0day Software j.d.o.o.Veliko Trgovišće
- 0-SIGNATURE d.o.o.Andraševec
- 100morska j.d.o.o.Veliko Trgovišće
- 24 mont d.o.o.Pregrada
- 2B lumprojekt d.o.o.Špičkovina
- 360 Bau d.o.o.Krapina
- 3 BH građevinarstvo d.o.o.Gornje Jesenje
- 3FORM-LAB d.o.oMače
Tvrtke srodne djelatnosti
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 034 Vibe j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 10 u pola j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 1st COFFEE j.d.o.oDjelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 20. lipnja j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 212 COLLECTION d.o.o.Djelatnosti restorana
- 2MAT j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 2M KAFIĆ OFF ON j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića