Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.
SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. za turizam, trgovinu i usluge
SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. za turizam, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Od puča 1, Dubrovnik (Dubrovačko-neretvanska županija). OIB tvrtke je 99743867778, a matični broj subjekta (MBS) 80381298. Osnovana je 31. siječnja 2001., što je prije 25 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 31.375.200,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 99743867778
- MBS
- 80381298
- Sjedište
- Od puča 1, Dubrovnik
- Status
- Aktivna
Je li SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Dubrovniku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. za turizam, trgovinu i usluge
- Adresa
- Od puča 1, Dubrovnik
- OIB
- 99743867778
- MBS
- 80381298
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Dubrovniku
- Temeljni kapital
- 31.375.200,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. za turizam, trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.
- OIB
- 99743867778
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80381298
- Matični broj (MB)
- 01538438
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Od puča 1, Dubrovnik
- Općina / grad
- Dubrovnik
- Županija
- Dubrovačko-neretvanska županija
- Datum osnivanja
- 31. siječnja 2001.
- Temeljni kapital
- 31.375.200,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Dubrovniku
- E-pošta iz registra
- arijan@thepucicpalace.com
U općini ili gradu Dubrovnik u sudskom je registru upisano 2.732 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 2.168 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 21 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma
- Pružanje ostalih turističkih usluga
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pružanje usluga smještaja, pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- Javni cestovni prijevoz putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- Kupnja i prodaja robe
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Otpremničke i agencijske usluge u cestovnom prijevozu
- Projektiranje, građenje i nadzor nad građenjem
Temeljni kapital
31.375.200,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: arijan@thepucicpalace.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.
Koji je OIB tvrtke SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.?
OIB tvrtke SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. za turizam, trgovinu i usluge je 99743867778. Matični broj subjekta (MBS) je 80381298.
Gdje je sjedište tvrtke SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.?
Sjedište tvrtke SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. je na adresi Od puča 1, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija.
Kada je osnovana tvrtka SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.?
Tvrtka SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. osnovana je 31. siječnja 2001. i posluje 25 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 31.375.200,00 kn.
Je li tvrtka SAGRADA ETERNAL COLLECTION d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 99743867778.
Druge tvrtke u Dubrovačko-neretvanskoj županiji
- 1818 FRAGRANCES d.o.o.Dubrovnik
- 25 Commerce d.o.o.Opuzen
- 2 DIZAJNERA j.d.o.o.Dubrovnik
- 2 M AUTO j.d.o.o.Babino Polje
- 2P NEKRETNINE d.o.o.Dubrovnik
- 360 INCENTIVES & MORE d.o.o., putnička agencijaDubrovnik
- 360° MEDITERAN d.o.o.Dubrovnik
- 3 A STONE d.o.o.Orebić