Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.

RIVIJERA ŠTINJAN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo

RIVIJERA ŠTINJAN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Valvazorova ulica - Via Johann Veickhard Valvasor 5, Pula (Istarska županija). OIB tvrtke je 36379606311, a matični broj subjekta (MBS) 130113590. Osnovana je 1. travnja 2021., što je prije 5 godina. Pretežita djelatnost je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
36379606311
MBS
130113590
Sjedište
Valvazorova ulica - Via Johann Veickhard Valvasor 5, Pula
Status
Aktivna

Je li RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Pazinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
RIVIJERA ŠTINJAN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo
Adresa
Valvazorova ulica - Via Johann Veickhard Valvasor 5, Pula
OIB
36379606311
MBS
130113590
Trgovački sud
Trgovački sud u Pazinu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
RIVIJERA ŠTINJAN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo
Skraćeni naziv
RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.
OIB
36379606311
Matični broj subjekta (MBS)
130113590
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Valvazorova ulica - Via Johann Veickhard Valvasor 5, Pula
Općina / grad
Pula - Pola
Županija
Istarska županija
Datum osnivanja
1. travnja 2021.
Temeljni kapital
10,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Pazinu
E-pošta iz registra
financije@stanoinvest.eu

U općini ili gradu Pula - Pola u sudskom je registru upisano 4.018 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 909 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 41.00.0) u Istarskoj županiji ima 754 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: financije@stanoinvest.eu

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.?

OIB tvrtke RIVIJERA ŠTINJAN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo je 36379606311. Matični broj subjekta (MBS) je 130113590.

Gdje je sjedište tvrtke RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o. je na adresi Valvazorova ulica - Via Johann Veickhard Valvasor 5, Pula, Istarska županija.

Čime se bavi RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0).

Kada je osnovana tvrtka RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.?

Tvrtka RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o. osnovana je 1. travnja 2021. i posluje 5 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka RIVIJERA ŠTINJAN j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 36379606311.

Druge tvrtke u Istarskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti