Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

REV-ing j.d.o.o.

REV-ing j.d.o.o. za projektiranje i nadzor

REV-ing j.d.o.o. za projektiranje i nadzor je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Franje Račkog 23, Virovitica (Virovitičko-podravska županija). OIB tvrtke je 47980682235, a matični broj subjekta (MBS) 10106592. Osnovana je 8. svibnja 2018., što je prije 8 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
47980682235
MBS
10106592
Sjedište
Ulica Franje Račkog 23, Virovitica
Status
Aktivna

Je li REV-ing j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Bjelovaru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
REV-ing j.d.o.o. za projektiranje i nadzor
Adresa
Ulica Franje Račkog 23, Virovitica
OIB
47980682235
MBS
10106592
Trgovački sud
Trgovački sud u Bjelovaru
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
REV-ing j.d.o.o. za projektiranje i nadzor
Skraćeni naziv
REV-ing j.d.o.o.
OIB
47980682235
Matični broj subjekta (MBS)
10106592
Matični broj (MB)
04913302
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Ulica Franje Račkog 23, Virovitica
Općina / grad
Virovitica
Županija
Virovitičko-podravska županija
Datum osnivanja
8. svibnja 2018.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Bjelovaru
E-pošta iz registra
matija.vidak@bosting.eu

U općini ili gradu Virovitica u sudskom je registru upisano 574 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 172 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke REV-ing j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 34 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  2. Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  3. Stručni poslovi prostornog uređenja
  4. Djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
  5. Djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
  6. Djelatnost upravljanja projektom gradnje
  7. Djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
  8. Snimanje iz zraka
  9. Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  10. Stručni poslovi zaštite okoliša
  11. Razvoj i izvođenje projekata iz područja energetske učinkovitosti
  12. Opskrba električnom energijom
  13. Trgovina električnom energijom
  14. Opskrba toplinskom energijom
  15. Djelatnost kupca toplinske energije
Prikaži još 19 predmeta poslovanja
  1. Trgovina plinom
  2. Istraživanje i razvoj iz područja energetike
  3. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  4. Promidžba (reklama i propaganda)
  5. Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  6. Djelatnost nakladnika
  7. Distribucija tiska
  8. Tiskarska djelatnost
  9. Usluge grafičkog dizajna
  10. Uređenje interijera
  11. Usluge prevođenja
  12. Popravak računala i periferne opreme
  13. Kupnja i prodaja robe
  14. Pružanje usluga u trgovini
  15. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  16. Zastupanje inozemnih tvrtki
  17. Usluge informacijskog društva
  18. Skladištenje robe
  19. Prijevoz za vlastite potrebe

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: matija.vidak@bosting.eu

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki REV-ing j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke REV-ing j.d.o.o.?

OIB tvrtke REV-ing j.d.o.o. za projektiranje i nadzor je 47980682235. Matični broj subjekta (MBS) je 10106592.

Gdje je sjedište tvrtke REV-ing j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke REV-ing j.d.o.o. je na adresi Ulica Franje Račkog 23, Virovitica, Virovitičko-podravska županija.

Kada je osnovana tvrtka REV-ing j.d.o.o.?

Tvrtka REV-ing j.d.o.o. osnovana je 8. svibnja 2018. i posluje 8 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke REV-ing j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka REV-ing j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 47980682235.

Druge tvrtke u Virovitičko-podravskoj županiji