Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
RELAX MORE j.d.o.o.
RELAX MORE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
RELAX MORE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Krničari 5, Krničari (Istarska županija). OIB tvrtke je 15435647346, a matični broj subjekta (MBS) 130130997. Osnovana je 15. srpnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 15435647346
- MBS
- 130130997
- Sjedište
- Krničari 5, Krničari
- Status
- Aktivna
Je li RELAX MORE j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Pazinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- RELAX MORE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
- Adresa
- Krničari 5, Krničari
- OIB
- 15435647346
- MBS
- 130130997
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- RELAX MORE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
- Skraćeni naziv
- RELAX MORE j.d.o.o.
- OIB
- 15435647346
- Matični broj subjekta (MBS)
- 130130997
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Krničari 5, Krničari
- Općina / grad
- Žminj
- Županija
- Istarska županija
- Datum osnivanja
- 15. srpnja 2022.
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 56.30 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- E-pošta iz registra
- relaxsperonejdoo@gmail.com
U općini ili gradu Žminj u sudskom je registru upisano 148 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 19 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.30) u Istarskoj županiji ima 10 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke RELAX MORE j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2007
56.30 Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
Temeljni kapital
10,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: relaxsperonejdoo@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki RELAX MORE j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke RELAX MORE j.d.o.o.?
OIB tvrtke RELAX MORE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge je 15435647346. Matični broj subjekta (MBS) je 130130997.
Gdje je sjedište tvrtke RELAX MORE j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke RELAX MORE j.d.o.o. je na adresi Krničari 5, Krničari, Istarska županija.
Čime se bavi RELAX MORE j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pripreme i usluživanja pića (NKD 56.30).
Kada je osnovana tvrtka RELAX MORE j.d.o.o.?
Tvrtka RELAX MORE j.d.o.o. osnovana je 15. srpnja 2022. i posluje 4 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke RELAX MORE j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.
Je li tvrtka RELAX MORE j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 15435647346.
Druge tvrtke u Istarskoj županiji
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Pula
- 0409 STRATEGIES j.d.o.o.Poreč - Parenzo
- 054 d.o.o.Mušalež
- 100 MIGLIA j.d.o.o.Tar
- 108 P.R. d.o.o.Viškovići
- 10 TRADE j.d.o.o.Pješčana Uvala
- 123 YACHT CHARTER d.o.o.Pula
- 1372052 ALBERTA d.o.o.Labin
Tvrtke srodne djelatnosti
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 034 Vibe j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 10 u pola j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 1st COFFEE j.d.o.oDjelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 20. lipnja j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 212 COLLECTION d.o.o.Djelatnosti restorana
- 2MAT j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 2M KAFIĆ OFF ON j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića