Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge

RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 47874898842, a matični broj subjekta (MBS) 80591210. Osnovana je 15. siječnja 2007., što je prije 19 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 28. listopada 2014..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
47874898842
MBS
80591210
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge
OIB
47874898842
MBS
80591210
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge
OIB
47874898842
Matični broj subjekta (MBS)
80591210
Matični broj (MB)
02167484
Datum osnivanja
15. siječnja 2007.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 28. listopada 2014..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge

Koji je OIB tvrtke RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge?

OIB tvrtke RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge je 47874898842. Matični broj subjekta (MBS) je 80591210.

Kada je osnovana tvrtka RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge?

Tvrtka RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge osnovana je 15. siječnja 2007. i posluje 19 godina.

Je li tvrtka RATTUS d.o.o. za trgovinu i usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 28. listopada 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 47874898842.