Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 54739672202, a matični broj subjekta (MBS) 30016874. Osnovana je 10. lipnja 1993., što je prije 33 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 15. travnja 2014..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
54739672202
MBS
30016874
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Osijeku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
OIB
54739672202
MBS
30016874
Trgovački sud
Trgovački sud u Osijeku
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
OIB
54739672202
Matični broj subjekta (MBS)
30016874
Matični broj (MB)
00370037
Datum osnivanja
10. lipnja 1993.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Osijeku

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 15. travnja 2014..

Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.

Česta pitanja o tvrtki RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Koji je OIB tvrtke RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge?

OIB tvrtke RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge je 54739672202. Matični broj subjekta (MBS) je 30016874.

Kada je osnovana tvrtka RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge?

Tvrtka RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge osnovana je 10. lipnja 1993. i posluje 33 godine.

Je li tvrtka RAKITIĆ d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 15. travnja 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 54739672202.