Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

RADIUS NEKRETNINE d.o.o.

RADIUS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

RADIUS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Horvaćanska cesta 53 B, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 22390799618, a matični broj subjekta (MBS) 81015074. Osnovana je 18. veljače 2016., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
22390799618
MBS
81015074
Sjedište
Horvaćanska cesta 53 B, Zagreb
Status
Aktivna

Je li RADIUS NEKRETNINE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
RADIUS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Adresa
Horvaćanska cesta 53 B, Zagreb
OIB
22390799618
MBS
81015074
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
RADIUS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
RADIUS NEKRETNINE d.o.o.
OIB
22390799618
Matični broj subjekta (MBS)
81015074
Matični broj (MB)
04503775
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Horvaćanska cesta 53 B, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
18. veljače 2016.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke RADIUS NEKRETNINE d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 29 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. kupnja i prodaja robe
  2. pružanje usluga u trgovini
  3. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  4. zastupanje inozemnih tvrtki
  5. usluge informacijskog društva
  6. računalne i srodne djelatnosti
  7. turističke usluge u nautičkom turizmu
  8. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  9. ostale turističke usluge
  10. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  11. pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  12. pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  13. pružanje usluga smještaja
  14. pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  15. djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
Prikaži još 14 predmeta poslovanja
  1. prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  2. javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
  3. prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  4. prijevoz za vlastite potrebe
  5. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  6. energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  7. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  8. posredovanje u prometu nekretnina
  9. poslovanje nekretninama
  10. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  11. promidžba (reklama i propaganda)
  12. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  13. organiziranje koncerata, priredbi, revija, izložbi, festivala, sajmova, kongresa i seminara
  14. iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki RADIUS NEKRETNINE d.o.o.

Koji je OIB tvrtke RADIUS NEKRETNINE d.o.o.?

OIB tvrtke RADIUS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je 22390799618. Matični broj subjekta (MBS) je 81015074.

Gdje je sjedište tvrtke RADIUS NEKRETNINE d.o.o.?

Sjedište tvrtke RADIUS NEKRETNINE d.o.o. je na adresi Horvaćanska cesta 53 B, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka RADIUS NEKRETNINE d.o.o.?

Tvrtka RADIUS NEKRETNINE d.o.o. osnovana je 18. veljače 2016. i posluje 10 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke RADIUS NEKRETNINE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka RADIUS NEKRETNINE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 22390799618.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu