Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Radionica mostova d.o.o.

Radionica mostova društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje

Radionica mostova društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Zlatka Price 2, Samobor (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 98989063081, a matični broj subjekta (MBS) 80943003. Osnovana je 26. studenoga 2014., što je prije 11 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
98989063081
MBS
80943003
Sjedište
Ulica Zlatka Price 2, Samobor
Status
Aktivna

Je li Radionica mostova d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Radionica mostova društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje
Adresa
Ulica Zlatka Price 2, Samobor
OIB
98989063081
MBS
80943003
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Radionica mostova društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje
Skraćeni naziv
Radionica mostova d.o.o.
OIB
98989063081
Matični broj subjekta (MBS)
80943003
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Zlatka Price 2, Samobor
Općina / grad
Samobor
Županija
Zagrebačka županija
Datum osnivanja
26. studenoga 2014.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U općini ili gradu Samobor u sudskom je registru upisano 2.050 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.516 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Radionica mostova d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 63 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  2. poslovanje nekretninama
  3. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  4. posredovanje u prometu nekretnina
  5. stručni poslovi prostornog uređenja
  6. energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  7. obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
  8. izrada elaborata stalnih geodetskih točaka za potrebe osnovnih geodetskih radova
  9. izrada elaborata izmjere, označivanja i održavanja državne granice
  10. izrada elaborata izrade Hrvatske osnovne karte
  11. izrada elaborata izrade digitalnih ortofotokarata
  12. izrada elaborata izrade detaljnih topografskih karata
  13. izrada elaborata izrade preglednih topografskih karata
  14. izrada elaborata katastarske izmjere
  15. izrada elaborata tehničke reambulacije
Prikaži još 48 predmeta poslovanja
  1. izrada elaborata prevođenja katastarskog plana u digitalni oblik
  2. izrada elaborata prevođenja digitalnog katastarskog plana u zadanu strukturu
  3. izrada elaborata za homogenizaciju katastarskog plana
  4. izrada parcelacijskih i drugih geodetskih elaborata katastra zemljišta
  5. izrada parcelacijskih i drugih geodetskih elaborata katastra nekretnina
  6. izrada parcelacijskih i drugih geodetskih elaborata za potrebe pojedinačnog prevođenja katastarskih čestica katastra zemljišta u katastarske čestice katastra nekretnina
  7. izrada elaborata katastra vodova i stručne geodetske poslove za potrebe pružanja geodetskih usluga
  8. tehničko vođenje katastra vodova
  9. izrada posebnih geodetskih podloga za potrebe izrade dokumenata i akata prostornog uređenja
  10. izrada posebnih geodetskih podloga za potrebe projektiranja
  11. izrada geodetskih elaborata stanja građevine prije rekonstrukcije
  12. izrada geodetskoga projekta
  13. iskolčenje građevina i izradu elaborata iskolčenja građevine
  14. izrada geodetskog situacijskog nacrta izgrađene građevine
  15. geodetsko praćenje građevine u gradnji i izrada elaborata geodetskog praćenja
  16. praćenje pomaka građevine u njezinom održavanju i izrada elaborata geodetskog praćenja
  17. geodetski poslovi koji se obavljaju u okviru urbane komasacije
  18. izrada projekta komasacije poljoprivrednog zemljišta i geodetski poslovi koji se obavljaju u okviru komasacije poljoprivrednog zemljišta
  19. izrada posebnih geodetskih podloga za zaštićena i štićena područja
  20. stručni nadzor nad: - izradom elaborata katastra vodova i stručnih geodetskih poslova za potrebe pružanja geodetskih usluga; - tehničkim vođenjem katastra vodova; - izradom posebnih geodetskih podloga za potrebe izrade dokumenata i akata prostornog uređenja; - izradom posebnih geodetskih podloga za potrebe projektiranja; - izradom geodetskih elaborata stanja građevina prije rekonstrucije; - izradom geodetskoga projekta; - iskolčenjem građevina i izradom elaborata iskolčenja građevine; - izradom geodetskog situacijskog nacrta izgrađene građevine; - geodetskim praćenjem građevine u gradnji i izradom elaborata geodetskog praćenja; - praćenjem pomaka građevine u njezinom održavanju i izradom elaborata geodetskog praćenja; - izradom posebnih geodetskih podloga za zaštićena i štićena područja
  21. poslovi građenja i rekonstrukcije javnih cesta
  22. stručni poslovi zaštite okoliša
  23. stručni poslovi zaštite od buke
  24. tehničko ispitivanje i analize
  25. izrada procjene opasnosti
  26. osposobljavanje za rad na siguran načina
  27. kupnja i prodaja robe
  28. pružanje usluga u trgovini
  29. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  30. zastupanje inozemnih tvrtki
  31. usluge informacijskog društva
  32. računovodstveni poslovi
  33. djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
  34. računalne i srodne djelatnosti
  35. usluge grafičkog dizajna
  36. održavanje informatičkih sustava
  37. izrada i održavanje web stranica
  38. usluge fotokopiranja
  39. usluge prijepisa
  40. usluge prevođenja
  41. tiskanje časopisa i drugih periodičnih publikacija, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata i atlasa, plakata, igraćih karata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih komericijalnih publikacija, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih publikacija pomoću knjigotiska, ofseta, fotogravure, fleksografije, rotacionog tiska, sitotiska i drugih, tiskarskih strojeva, strojeva za umnožavanje, računalnih pisača, fotokopiranja i termokopiranja
  42. djelatnost nakladnika
  43. promidžba (reklama i propaganda)
  44. djelatnosti istraživanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
  45. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  46. organiziranje priredbi, revija, koncerata, seminara, izložbi, festivala, zabavnih igara
  47. pružanje usluga smještaja
  48. prijevoz za vlastite potrebe

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki Radionica mostova d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Radionica mostova d.o.o.?

OIB tvrtke Radionica mostova društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje je 98989063081. Matični broj subjekta (MBS) je 80943003.

Gdje je sjedište tvrtke Radionica mostova d.o.o.?

Sjedište tvrtke Radionica mostova d.o.o. je na adresi Ulica Zlatka Price 2, Samobor, Zagrebačka županija.

Kada je osnovana tvrtka Radionica mostova d.o.o.?

Tvrtka Radionica mostova d.o.o. osnovana je 26. studenoga 2014. i posluje 11 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Radionica mostova d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka Radionica mostova d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 98989063081.

Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji