Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Radio Kaj d.o.o.
RADIO KAJ d.o.o. za radijsku i televizijsku djelatnost
RADIO KAJ d.o.o. za radijsku i televizijsku djelatnost je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Haendelova 4, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 68155026706, a matični broj subjekta (MBS) 80006424. Osnovana je 19. rujna 1995., što je prije 31 godinu. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 68155026706
- MBS
- 80006424
- Sjedište
- Haendelova 4, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li Radio Kaj d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- RADIO KAJ d.o.o. za radijsku i televizijsku djelatnost
- Adresa
- Haendelova 4, Zagreb
- OIB
- 68155026706
- MBS
- 80006424
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- RADIO KAJ d.o.o. za radijsku i televizijsku djelatnost
- Skraćeni naziv
- Radio Kaj d.o.o.
- OIB
- 68155026706
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80006424
- Matični broj (MB)
- 01129902
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Haendelova 4, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 19. rujna 1995.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- direktor@radio-kaj.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Radio Kaj d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 7 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Obavljanje trgovinskog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje stranih tvrtki
- Organiziranje turističkih, kulturnih i sportskih priredbi
- izgradnja, održavanje i uporaba telekomunikacijskih objekata i opreme i radijskih postaja
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: direktor@radio-kaj.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Radio Kaj d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Radio Kaj d.o.o.?
OIB tvrtke RADIO KAJ d.o.o. za radijsku i televizijsku djelatnost je 68155026706. Matični broj subjekta (MBS) je 80006424.
Gdje je sjedište tvrtke Radio Kaj d.o.o.?
Sjedište tvrtke Radio Kaj d.o.o. je na adresi Haendelova 4, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka Radio Kaj d.o.o.?
Tvrtka Radio Kaj d.o.o. osnovana je 19. rujna 1995. i posluje 31 godinu.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Radio Kaj d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka Radio Kaj d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 68155026706.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb