Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju

PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 80656794976, a matični broj subjekta (MBS) 80780150. Osnovana je 17. studenoga 2011., što je prije 14 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. prosinca 2021..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
80656794976
MBS
80780150
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju
OIB
80656794976
MBS
80780150
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju
OIB
80656794976
Matični broj subjekta (MBS)
80780150
Matični broj (MB)
02820005
Datum osnivanja
17. studenoga 2011.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. prosinca 2021..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju

Koji je OIB tvrtke PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju?

OIB tvrtke PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju je 80656794976. Matični broj subjekta (MBS) je 80780150.

Kada je osnovana tvrtka PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju?

Tvrtka PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju osnovana je 17. studenoga 2011. i posluje 14 godina.

Je li tvrtka PROMOCIJA ORION d.o.o. za usluge u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 10. prosinca 2021.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 80656794976.