Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju
PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 94310536158, a matični broj subjekta (MBS) 80701604. Osnovana je 13. srpnja 2009., što je prije 17 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. travnja 2017..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 94310536158
- MBS
- 80701604
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju
- OIB
- 94310536158
- MBS
- 80701604
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju
- OIB
- 94310536158
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80701604
- Matični broj (MB)
- 02573741
- Datum osnivanja
- 13. srpnja 2009.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. travnja 2017..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju
Koji je OIB tvrtke PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju?
OIB tvrtke PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju je 94310536158. Matični broj subjekta (MBS) je 80701604.
Kada je osnovana tvrtka PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju?
Tvrtka PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju osnovana je 13. srpnja 2009. i posluje 17 godina.
Je li tvrtka PROMISSUM VICTUS d.o.o. za usluge u stečaju aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. travnja 2017.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 94310536158.