Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PROFIT – CONSULT j.d.o.o.

PROFIT – CONSULT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvo, savjetovanje i usluge

PROFIT – CONSULT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvo, savjetovanje i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Stjepana Radića 16, Đurđevac (Koprivničko-križevačka županija). OIB tvrtke je 79741323164, a matični broj subjekta (MBS) 70119766. Osnovana je 5. ožujka 2014., što je prije 12 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
79741323164
MBS
70119766
Sjedište
Stjepana Radića 16, Đurđevac
Status
Aktivna

Je li PROFIT – CONSULT j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Bjelovaru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PROFIT – CONSULT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvo, savjetovanje i usluge
Adresa
Stjepana Radića 16, Đurđevac
OIB
79741323164
MBS
70119766
Trgovački sud
Trgovački sud u Bjelovaru
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PROFIT – CONSULT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvo, savjetovanje i usluge
Skraćeni naziv
PROFIT – CONSULT j.d.o.o.
OIB
79741323164
Matični broj subjekta (MBS)
70119766
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Stjepana Radića 16, Đurđevac
Općina / grad
Đurđevac
Županija
Koprivničko-križevačka županija
Datum osnivanja
5. ožujka 2014.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Bjelovaru
E-pošta iz registra
profitconsult.ivana@gmail.com

U općini ili gradu Đurđevac u sudskom je registru upisano 165 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 61 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PROFIT – CONSULT j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 85 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  2. Savjetovanje pravnih osoba glede strukture kapitala, poslovne strategije, i sličnih pitanja, te pružanje usluga koje se odnose na poslovna spajanja i stjecanje dionica i poslovnih udjela u drugim društvima
  3. Organiziranje postupka mirenja
  4. Kupnja i prodaja robe
  5. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  6. Zastupanje inozemnih tvrtki
  7. Obavljanje kupnje i prodaje izvan prodavaonica: na tržnicama na malo, na klupama, u kioscima, prodaja u prostorijama kupca, prodaja putem automata, pokretnih prodavača (ulični prodavači s kolicima) te prigodne prodaje na priredbama, sajmovima, izložbama
  8. Ostala trgovina na malo robom u specijaliziranim prodavaonicama
  9. Pružanje usluga informacijskog društva
  10. Promidžba (reklama i propaganda)
  11. Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  12. Računovodstveni poslovi
  13. Knjigovodstveni poslovi
  14. Financiranje komercijalnih poslova uključujući izvozno financiranje na osnovi otkupa s diskontom i bez regresa dugoročnih nedospjelih potraživanja osiguranih financijskim instrumentima (engl. forfeiting)
  15. Otkup potraživanja s regresom ili bez njega (engl.factoring)
Prikaži još 70 predmeta poslovanja
  1. Izdavanje i upravljanje instrumentima plaćanja
  2. Usluge vezane uz poslove kreditiranja; prikupljanje podataka, izrada analiza, i davanje informacija o kreditnoj sposobnosti pravnih i fizičkih osoba koje samostalno obavljaju djelatnost
  3. Posredovanje pri sklapanju financijskih poslova
  4. Djelatnost otpremništva
  5. Izdavanje knjiga
  6. Izdavanje novina
  7. Izdavanje časopisa i periodičnih publikacija
  8. Proizvodnja uredskog materijala od papira
  9. Knjigoveške i srodne djelatnosti
  10. Fotografske djelatnosti
  11. Djelatnost nakladnika
  12. Djelatnost javnog informiranja
  13. Promocija i posredovanje u angažmanima športaša, scenskih i estradnih umjetnika, (osmišljavanje i planiranje medijske prezentacije i odnosi s medijima, izrada i distribucija press materijala, organizacija i produkcija koncerata, kazališnih predstava, estradnih i kazališnih turneja, te posredovanje u ostvarenju poslovnih angažmana)
  14. Izdavanje zvučnih zapisa
  15. Snimanje filmova i videofilmova
  16. Detektivska djelatnost
  17. Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  18. Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  19. Pružanje usluga smještaja
  20. Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama) i opskrba tom hranom (catering)
  21. Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
  22. Nadzor nad gradnjom
  23. Instalacijski i završni radovi u građevinarstvu
  24. Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  25. Posredovanje u prometu nekretnina
  26. Poslovanje nekretninama
  27. Stvaranje novih i prodaja nekretnina
  28. Iznajmljivanje vlastitih nekretnina
  29. Pružanje usluga informacijskog društva
  30. Stručni poslovi prostornog uređenja
  31. Izvođenje investicijskih radova u inozemstvu
  32. Čišćenje svih vrsta objekata
  33. Održavanje čistoće
  34. Održavanje javnih površina
  35. Uređenje i održavanje okoliša
  36. Iznajmljivanje motornih vozila
  37. Iznajmljivanje vozila, strojeva i opreme sa i bez rukovatelja
  38. Iznajmljivanje automobila
  39. Prijevoz za vlastite potrebe
  40. Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mijenja
  41. Proizvodnja hrane i pića
  42. Skladištenje robe
  43. Računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima
  44. Djelatnost informacijskog društva
  45. Popravak računala i komunikacijske opreme
  46. Djelatnost socijalne skrbi pružanjem usluga smještaja i boravka do 20 korisnika
  47. Savjetovanje i poslovi u arhitektonskoj djelatnosti
  48. Unutarnje uređenje i opremanje objekata
  49. Inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
  50. Inženjering, projektni menadžment i tehničke djelatnosti
  51. Fotokopiranje, pripremanje dokumenata i ostale specijalizirane uredske pomoćne djelatnosti
  52. Organizacija sastanaka i poslovnih sajmova
  53. Integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  54. Ekološka proizvodnja
  55. Prerada ekološke hrane, uključujući i hranu za životinje
  56. Uvoz ekoloških proizvoda
  57. Stručna kontrola nad ekološkom proizvodnjom
  58. Trgovina ekološkim proizvodima, neprerađenim biljnim i životinjskim proizvodima te proizvodima koji su potpuno ili dijelom sastavljeni od takvih proizvoda
  59. Proizvodnja piljene građe i impregnacija drva
  60. Proizvodnja ambalaže od drva
  61. Proizvodnja električne energije
  62. Proizvodnja električne energije iz obnovljivih izvora
  63. Proizvodnja toplinske energije
  64. Distribucija toplinske energije
  65. Opskrba toplinskom energijom
  66. Proizvodnja biogoriva
  67. Reciklaža
  68. Trgovanje, posredovanje i zastupanje na tržištu energije
  69. Trgovanje, posredovanje i zastupanje na tržištu nafte i naftnih derivata
  70. Proizvodnja imitacije nakita (bižuterije) te ukrasa od raznovrsnih materijala

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: profitconsult.ivana@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki PROFIT – CONSULT j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke PROFIT – CONSULT j.d.o.o.?

OIB tvrtke PROFIT – CONSULT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvo, savjetovanje i usluge je 79741323164. Matični broj subjekta (MBS) je 70119766.

Gdje je sjedište tvrtke PROFIT – CONSULT j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke PROFIT – CONSULT j.d.o.o. je na adresi Stjepana Radića 16, Đurđevac, Koprivničko-križevačka županija.

Kada je osnovana tvrtka PROFIT – CONSULT j.d.o.o.?

Tvrtka PROFIT – CONSULT j.d.o.o. osnovana je 5. ožujka 2014. i posluje 12 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke PROFIT – CONSULT j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka PROFIT – CONSULT j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 79741323164.

Druge tvrtke u Koprivničko-križevačkoj županiji