Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PRODA INVESTMENTS d.o.o.

PRODA INVESTMENTS društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i poslovanje nekretninama

PRODA INVESTMENTS društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i poslovanje nekretninama je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Giardini - Giardini 11, Pula (Istarska županija). OIB tvrtke je 80883015515, a matični broj subjekta (MBS) 130130296. Osnovana je 21. lipnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
80883015515
MBS
130130296
Sjedište
Giardini - Giardini 11, Pula
Status
Aktivna

Je li PRODA INVESTMENTS d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Pazinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PRODA INVESTMENTS društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i poslovanje nekretninama
Adresa
Giardini - Giardini 11, Pula
OIB
80883015515
MBS
130130296
Trgovački sud
Trgovački sud u Pazinu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PRODA INVESTMENTS društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i poslovanje nekretninama
Skraćeni naziv
PRODA INVESTMENTS d.o.o.
OIB
80883015515
Matični broj subjekta (MBS)
130130296
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Giardini - Giardini 11, Pula
Općina / grad
Pula - Pola
Županija
Istarska županija
Datum osnivanja
21. lipnja 2022.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Pazinu
E-pošta iz registra
prodainvestments@gmail.com

U općini ili gradu Pula - Pola u sudskom je registru upisano 4.018 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 2.955 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 41.00.0) u Istarskoj županiji ima 754 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PRODA INVESTMENTS d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: prodainvestments@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki PRODA INVESTMENTS d.o.o.

Koji je OIB tvrtke PRODA INVESTMENTS d.o.o.?

OIB tvrtke PRODA INVESTMENTS društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i poslovanje nekretninama je 80883015515. Matični broj subjekta (MBS) je 130130296.

Gdje je sjedište tvrtke PRODA INVESTMENTS d.o.o.?

Sjedište tvrtke PRODA INVESTMENTS d.o.o. je na adresi Giardini - Giardini 11, Pula, Istarska županija.

Čime se bavi PRODA INVESTMENTS d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0).

Kada je osnovana tvrtka PRODA INVESTMENTS d.o.o.?

Tvrtka PRODA INVESTMENTS d.o.o. osnovana je 21. lipnja 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke PRODA INVESTMENTS d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka PRODA INVESTMENTS d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 80883015515.

Druge tvrtke u Istarskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti