Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.

PRINT SHOP OTISAK jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge

PRINT SHOP OTISAK jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Trojstvena 75, Trojstveni Markovac (Bjelovarsko-bilogorska županija). OIB tvrtke je 30018964845, a matični broj subjekta (MBS) 10126064. Osnovana je 8. studenoga 2021., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je ostalo tiskanje (NKD 18.12.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 100,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
30018964845
MBS
10126064
Sjedište
Trojstvena 75, Trojstveni Markovac
Status
Aktivna

Je li PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Bjelovaru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PRINT SHOP OTISAK jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge
Adresa
Trojstvena 75, Trojstveni Markovac
OIB
30018964845
MBS
10126064
Trgovački sud
Trgovački sud u Bjelovaru
Temeljni kapital
100,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PRINT SHOP OTISAK jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge
Skraćeni naziv
PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.
OIB
30018964845
Matični broj subjekta (MBS)
10126064
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Trojstvena 75, Trojstveni Markovac
Općina / grad
Bjelovar
Županija
Bjelovarsko-bilogorska županija
Datum osnivanja
8. studenoga 2021.
Temeljni kapital
100,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
18.12.0 Ostalo tiskanje
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Bjelovaru
E-pošta iz registra
selakm@gmail.com

U općini ili gradu Bjelovar u sudskom je registru upisano 1.387 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 428 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 18.12.0) u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji ima 4 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

18.12.0 Ostalo tiskanje

Temeljni kapital

100,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: selakm@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.?

OIB tvrtke PRINT SHOP OTISAK jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge je 30018964845. Matični broj subjekta (MBS) je 10126064.

Gdje je sjedište tvrtke PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o. je na adresi Trojstvena 75, Trojstveni Markovac, Bjelovarsko-bilogorska županija.

Čime se bavi PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je ostalo tiskanje (NKD 18.12.0).

Kada je osnovana tvrtka PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.?

Tvrtka PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o. osnovana je 8. studenoga 2021. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 100,00 kn.

Je li tvrtka PRINT SHOP OTISAK j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 30018964845.

Druge tvrtke u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti