Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Princips usluge d.o.o.

Princips usluge društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge

Princips usluge društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Majerica 14, Gračec (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 10678893768, a matični broj subjekta (MBS) 81481037. Osnovana je 21. prosinca 2022., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju (NKD 43.22.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
10678893768
MBS
81481037
Sjedište
Majerica 14, Gračec
Status
Aktivna

Je li Princips usluge d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Princips usluge društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge
Adresa
Majerica 14, Gračec
OIB
10678893768
MBS
81481037
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.650,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Princips usluge društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge
Skraćeni naziv
Princips usluge d.o.o.
OIB
10678893768
Matični broj subjekta (MBS)
81481037
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Majerica 14, Gračec
Općina / grad
Brckovljani
Županija
Zagrebačka županija
Datum osnivanja
21. prosinca 2022.
Temeljni kapital
2.650,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
43.22.0 Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
boris.princip3@gmail.com

U općini ili gradu Brckovljani u sudskom je registru upisano 221 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 152 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.22.0) u Zagrebačkoj županiji ima 220 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Princips usluge d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.22.0 Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju

Temeljni kapital

2.650,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: boris.princip3@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Princips usluge d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Princips usluge d.o.o.?

OIB tvrtke Princips usluge društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge je 10678893768. Matični broj subjekta (MBS) je 81481037.

Gdje je sjedište tvrtke Princips usluge d.o.o.?

Sjedište tvrtke Princips usluge d.o.o. je na adresi Majerica 14, Gračec, Zagrebačka županija.

Čime se bavi Princips usluge d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju (NKD 43.22.0).

Kada je osnovana tvrtka Princips usluge d.o.o.?

Tvrtka Princips usluge d.o.o. osnovana je 21. prosinca 2022. i posluje 3 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Princips usluge d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.

Je li tvrtka Princips usluge d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 10678893768.

Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti