Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PREMIUM KOLAČI d.o.o.

PREMIUM KOLAČI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

PREMIUM KOLAČI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Jakuševečka ulica 1, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 02478698036, a matični broj subjekta (MBS) 80943206. Osnovana je 27. studenoga 2014., što je prije 11 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
02478698036
MBS
80943206
Sjedište
Jakuševečka ulica 1, Zagreb
Status
Aktivna

Je li PREMIUM KOLAČI d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PREMIUM KOLAČI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Adresa
Jakuševečka ulica 1, Zagreb
OIB
02478698036
MBS
80943206
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PREMIUM KOLAČI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
PREMIUM KOLAČI d.o.o.
OIB
02478698036
Matični broj subjekta (MBS)
80943206
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Jakuševečka ulica 1, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
27. studenoga 2014.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PREMIUM KOLAČI d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 39 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. proizvodnja mlinskih proizvoda
  2. proizvodnja kruha, peciva, slastičarskih proizvoda i kolača
  3. proizvodnja dvopeka, keksa i srodnih proizvoda
  4. proizvodnja tjestenine
  5. proizvodnja kakao, čokoladnih i bombonskih proizvoda
  6. proizvodnja sladoleda
  7. prerada čaja i kave
  8. proizvodnja začina i drugih dodataka hrani
  9. proizvodnja homogeniziranih prehrambenih pripravaka i dijetetske hrane
  10. proizvodnja džemova, pekmeza i marmelade
  11. proizvodnja mliječnih proizvoda
  12. proizvodnja hrane i pića
  13. kupnja i prodaja robe
  14. pružanje usluga u trgovini
  15. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
Prikaži još 24 predmeta poslovanja
  1. zastupanje inozemnih tvrtki
  2. pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  3. pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  4. pružanje usluga smještaja
  5. pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  6. poljoprivredna djelatnost
  7. integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  8. poljoprivredno-savjetodavna djelatnost
  9. ekološka proizvodnja, prerada, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
  10. turističke usluge u nautičkom turizmu
  11. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  12. ostale turističke usluge
  13. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  14. djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  15. prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  16. prijevoz za vlastite potrebe
  17. organiziranje koncerata, revija, zabavnih igara, priredaba, sajmova, seminara, tečajeva, kongresa i promotivnih događanja
  18. skladištenje robe
  19. usluge informacijskog društva
  20. računalne i srodne djelatnosti
  21. promidžba (reklama i propaganda)
  22. poslovanje nekretninama
  23. posredovanje u prometu nekretninama
  24. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki PREMIUM KOLAČI d.o.o.

Koji je OIB tvrtke PREMIUM KOLAČI d.o.o.?

OIB tvrtke PREMIUM KOLAČI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge je 02478698036. Matični broj subjekta (MBS) je 80943206.

Gdje je sjedište tvrtke PREMIUM KOLAČI d.o.o.?

Sjedište tvrtke PREMIUM KOLAČI d.o.o. je na adresi Jakuševečka ulica 1, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka PREMIUM KOLAČI d.o.o.?

Tvrtka PREMIUM KOLAČI d.o.o. osnovana je 27. studenoga 2014. i posluje 11 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke PREMIUM KOLAČI d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka PREMIUM KOLAČI d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 02478698036.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu