Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju

PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 47718563912, a matični broj subjekta (MBS) 81348072. Osnovana je 13. siječnja 2021., što je prije 5 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 28. siječnja 2025..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
47718563912
MBS
81348072
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju
OIB
47718563912
MBS
81348072
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju
OIB
47718563912
Matični broj subjekta (MBS)
81348072
Datum osnivanja
13. siječnja 2021.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 28. siječnja 2025..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju

Koji je OIB tvrtke PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju?

OIB tvrtke PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju je 47718563912. Matični broj subjekta (MBS) je 81348072.

Kada je osnovana tvrtka PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju?

Tvrtka PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju osnovana je 13. siječnja 2021. i posluje 5 godina.

Je li tvrtka PRANJIĆ USLUGE j.d.o.o. za graditeljstvo u stečaju aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 28. siječnja 2025.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 47718563912.