Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge

POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 39352472559, a matični broj subjekta (MBS) 80537243. Osnovana je 21. listopada 2005., što je prije 21 godinu. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 9. listopada 2012..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
39352472559
MBS
80537243
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge
OIB
39352472559
MBS
80537243
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge
OIB
39352472559
Matični broj subjekta (MBS)
80537243
Matični broj (MB)
01988514
Datum osnivanja
21. listopada 2005.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 9. listopada 2012..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge

Koji je OIB tvrtke POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge?

OIB tvrtke POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge je 39352472559. Matični broj subjekta (MBS) je 80537243.

Kada je osnovana tvrtka POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge?

Tvrtka POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge osnovana je 21. listopada 2005. i posluje 21 godinu.

Je li tvrtka POSITUS USLUGE d.o.o. za usluge aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 9. listopada 2012.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 39352472559.