Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD

POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD je ustanova sa sjedištem na adresi Medvedgradska ulica 55, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 47929293507, a matični broj subjekta (MBS) 80318726. Osnovana je 3. prosinca 1999., što je prije 26 godina. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
47929293507
MBS
80318726
Sjedište
Medvedgradska ulica 55, Zagreb
Status
Aktivna

Je li POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD
Adresa
Medvedgradska ulica 55, Zagreb
OIB
47929293507
MBS
80318726
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD
OIB
47929293507
Matični broj subjekta (MBS)
80318726
Matični broj (MB)
01466798
Pravni oblik
ustanova (u.)
Sjedište
Medvedgradska ulica 55, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
3. prosinca 1999.
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.211 u pravnom obliku u.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 2 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. specijalističko-konzilijarna zdravstvena zaštita, dijagnostika i medicinska rehabilitacija osim bolničkog liječenja iz područja stomatološke protetike i ortodoncije
  2. edukacija zdravstvenih djelatnika u programu, zanimanju, zubotehničar

Godišnja financijska izvješća

U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Statusni postupci i objave

  • Osnivački akt:

    Odluka o osnivanju Poliklinike za stomatološku protetiku i zubotehnički laboratorij od 18. lipnja 1999. godine.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD

Ima li POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD predana godišnja financijska izvješća?

U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD?

OIB tvrtke POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD je 47929293507. Matični broj subjekta (MBS) je 80318726.

Gdje je sjedište tvrtke POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD?

Sjedište tvrtke POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD je na adresi Medvedgradska ulica 55, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD?

Tvrtka POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD osnovana je 3. prosinca 1999. i posluje 26 godina.

Je li tvrtka POLIKLINIKA ZA STOMATOLOŠKU PROTETIKU I ZUBOTEHNIČKI LABORATORIJ MEDVEDGRAD aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 47929293507.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu