Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
POLIKLINIKA UVODIĆ
OFTALMOLOŠKA POLIKLINIKA UVODIĆ
OFTALMOLOŠKA POLIKLINIKA UVODIĆ je ustanova sa sjedištem na adresi Nelipićeva 1, Knin (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 44283654956, a matični broj subjekta (MBS) 110102282. Osnovana je 13. listopada 2020., što je prije 6 godina. Pretežita djelatnost je specijalistička medicinska djelatnost (NKD 86.22.0). Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 44283654956
- MBS
- 110102282
- Sjedište
- Nelipićeva 1, Knin
- Status
- Aktivna
Je li POLIKLINIKA UVODIĆ pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- OFTALMOLOŠKA POLIKLINIKA UVODIĆ
- Adresa
- Nelipićeva 1, Knin
- OIB
- 44283654956
- MBS
- 110102282
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- OFTALMOLOŠKA POLIKLINIKA UVODIĆ
- Skraćeni naziv
- POLIKLINIKA UVODIĆ
- OIB
- 44283654956
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110102282
- Pravni oblik
- ustanova (u.)
- Sjedište
- Nelipićeva 1, Knin
- Općina / grad
- Knin
- Županija
- Šibensko-kninska županija
- Datum osnivanja
- 13. listopada 2020.
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 86.22.0 Specijalistička medicinska djelatnost
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- E-pošta iz registra
- optika.uvodic@gmail.com
U općini ili gradu Knin u sudskom je registru upisano 148 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 15 u pravnom obliku u.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 86.22.0) u Šibensko-kninskoj županiji ima 5 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke POLIKLINIKA UVODIĆ
Pretežita djelatnost · NKD 2025
86.22.0 Specijalistička medicinska djelatnost
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: optika.uvodic@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki POLIKLINIKA UVODIĆ
Koji je OIB tvrtke POLIKLINIKA UVODIĆ?
OIB tvrtke OFTALMOLOŠKA POLIKLINIKA UVODIĆ je 44283654956. Matični broj subjekta (MBS) je 110102282.
Gdje je sjedište tvrtke POLIKLINIKA UVODIĆ?
Sjedište tvrtke POLIKLINIKA UVODIĆ je na adresi Nelipićeva 1, Knin, Šibensko-kninska županija.
Čime se bavi POLIKLINIKA UVODIĆ?
Pretežita djelatnost tvrtke je specijalistička medicinska djelatnost (NKD 86.22.0).
Kada je osnovana tvrtka POLIKLINIKA UVODIĆ?
Tvrtka POLIKLINIKA UVODIĆ osnovana je 13. listopada 2020. i posluje 6 godina.
Je li tvrtka POLIKLINIKA UVODIĆ aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 44283654956.
Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji
- 25,4 mm d.o.o.Šibenik
- 2 EASY GROUP j.d.o.o.Šibenik
- 3 D-COMPANY, d.o.o.Šibenik
- 4 med Dent d.o.o.Vodice
- 4 TASKER d.o.o.Šibenik
- 4x4 Garage j.d.o.o.Kovačić
- 5. KOLOVOZ d.o.o.Badanj
- AAMODT d.o.o.Rogoznica
Tvrtke srodne djelatnosti
- 3D Dental centar Marković d.o.o.Djelatnost dentalne medicine
- 3DERM d.o.o.Specijalistička medicinska djelatnost
- 4 CLINIC d.o.o.Specijalistička medicinska djelatnost
- ABlab dent d.o.o.Specijalistička medicinska djelatnost
- ACADEMY OF OSTEOPATHIC MEDICINE d.o.o.Djelatnosti tradicionalne, komplementarne i alternativne medicine
- Adentis Glow d.o.oDjelatnost dentalne medicine
- ADRIA MEDICINA RADA d.o.o.Djelatnosti opće medicinske prakse
- ADRIATIC VITAL CONCIERGE j.d.o.o. Ostale djelatnosti zdravstvene zaštite, d. n.