Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

POLARIS MARINE d.o.o.

POLARIS MARINE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

POLARIS MARINE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Artina 13 A, Vodice (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 07425299362, a matični broj subjekta (MBS) 110153539. Osnovana je 5. lipnja 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je popravak i održavanje civilnih brodova i čamaca (NKD 33.15.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
07425299362
MBS
110153539
Sjedište
Ulica Artina 13 A, Vodice
Status
Aktivna

Je li POLARIS MARINE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
POLARIS MARINE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Adresa
Ulica Artina 13 A, Vodice
OIB
07425299362
MBS
110153539
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
POLARIS MARINE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Skraćeni naziv
POLARIS MARINE d.o.o.
OIB
07425299362
Matični broj subjekta (MBS)
110153539
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Artina 13 A, Vodice
Općina / grad
Vodice
Županija
Šibensko-kninska županija
Datum osnivanja
5. lipnja 2025.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
33.15.0 Popravak i održavanje civilnih brodova i čamaca
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru
E-pošta iz registra
antebabun@gmail.com

U općini ili gradu Vodice u sudskom je registru upisano 476 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 350 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 33.15.0) u Šibensko-kninskoj županiji ima 28 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke POLARIS MARINE d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

33.15.0 Popravak i održavanje civilnih brodova i čamaca

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: antebabun@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki POLARIS MARINE d.o.o.

Koji je OIB tvrtke POLARIS MARINE d.o.o.?

OIB tvrtke POLARIS MARINE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 07425299362. Matični broj subjekta (MBS) je 110153539.

Gdje je sjedište tvrtke POLARIS MARINE d.o.o.?

Sjedište tvrtke POLARIS MARINE d.o.o. je na adresi Ulica Artina 13 A, Vodice, Šibensko-kninska županija.

Čime se bavi POLARIS MARINE d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je popravak i održavanje civilnih brodova i čamaca (NKD 33.15.0).

Kada je osnovana tvrtka POLARIS MARINE d.o.o.?

Tvrtka POLARIS MARINE d.o.o. osnovana je 5. lipnja 2025. i posluje 1 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke POLARIS MARINE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka POLARIS MARINE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 07425299362.

Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti