Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PLESLIĆ GRUPA d.o.o.

PLESLIĆ GRUPA d.o.o. za računovodstvene usluge

PLESLIĆ GRUPA d.o.o. za računovodstvene usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Veslačka ulica 17 A, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 26639138176, a matični broj subjekta (MBS) 30036319. Osnovana je 15. ožujka 1994., što je prije 32 godine. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 450.800,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
26639138176
MBS
30036319
Sjedište
Veslačka ulica 17 A, Zagreb
Status
Aktivna

Je li PLESLIĆ GRUPA d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PLESLIĆ GRUPA d.o.o. za računovodstvene usluge
Adresa
Veslačka ulica 17 A, Zagreb
OIB
26639138176
MBS
30036319
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
450.800,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PLESLIĆ GRUPA d.o.o. za računovodstvene usluge
Skraćeni naziv
PLESLIĆ GRUPA d.o.o.
OIB
26639138176
Matični broj subjekta (MBS)
30036319
Matični broj (MB)
00632856
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Veslačka ulica 17 A, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
15. ožujka 1994.
Temeljni kapital
450.800,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
pleslic-revizija@os.t-com.hr

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PLESLIĆ GRUPA d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 5 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. usluge s područja financija i računovodstva
  2. usluge financijskih analiza i kontrola
  3. usluge procjenjivanja vrijednosti poduzeća, imovine i obveza
  4. usluge sudskog vještačenja
  5. usluge izrade i ekonomske ocjene investicijskih projekata

Temeljni kapital

450.800,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: pleslic-revizija@os.t-com.hr

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki PLESLIĆ GRUPA d.o.o.

Koji je OIB tvrtke PLESLIĆ GRUPA d.o.o.?

OIB tvrtke PLESLIĆ GRUPA d.o.o. za računovodstvene usluge je 26639138176. Matični broj subjekta (MBS) je 30036319.

Gdje je sjedište tvrtke PLESLIĆ GRUPA d.o.o.?

Sjedište tvrtke PLESLIĆ GRUPA d.o.o. je na adresi Veslačka ulica 17 A, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka PLESLIĆ GRUPA d.o.o.?

Tvrtka PLESLIĆ GRUPA d.o.o. osnovana je 15. ožujka 1994. i posluje 32 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke PLESLIĆ GRUPA d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 450.800,00 kn.

Je li tvrtka PLESLIĆ GRUPA d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 26639138176.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu