Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Platinum Fish d.o.o.

Platinum Fish društvo s ograničenom odgovornošću za preradu ribe, trgovinu i usluge

Platinum Fish društvo s ograničenom odgovornošću za preradu ribe, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica 114. brigade hrvatske vojske 10, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 06338455378, a matični broj subjekta (MBS) 60395974. Osnovana je 30. listopada 2018., što je prije 7 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 3.000,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
06338455378
MBS
60395974
Sjedište
Ulica 114. brigade hrvatske vojske 10, Split
Status
Aktivna

Je li Platinum Fish d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Platinum Fish društvo s ograničenom odgovornošću za preradu ribe, trgovinu i usluge
Adresa
Ulica 114. brigade hrvatske vojske 10, Split
OIB
06338455378
MBS
60395974
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
3.000,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Platinum Fish društvo s ograničenom odgovornošću za preradu ribe, trgovinu i usluge
Skraćeni naziv
Platinum Fish d.o.o.
OIB
06338455378
Matični broj subjekta (MBS)
60395974
Matični broj (MB)
05001544
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica 114. brigade hrvatske vojske 10, Split
Općina / grad
Split
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
30. listopada 2018.
Temeljni kapital
3.000,00 €
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
z.sebastianodoo@gmail.com

U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.491 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Platinum Fish d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 50 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. djelatnosti gospodarskog ribolova na moru
  2. djelatnost uzgoja riba i drugih morskih organizama
  3. gospodarenje ribama slatkih (kopnenih) voda
  4. proizvodnja hrane
  5. proizvodnja bezalkoholnog i alkoholnog pića
  6. prerada i konzerviranje riba, rakova i školjki
  7. kupnja i prodaja robe
  8. pružanje usluga u trgovni
  9. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  10. zastupanje inozemnih tvrtki
  11. usluge informacijskog društva
  12. djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  13. prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  14. prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu - obavlja se kao javni linijski promet, posebni linijski promet, povremeni prijevoz putnika i kao prijevoz putnika s naizmjeničnim vožnjama
  15. prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
Prikaži još 35 predmeta poslovanja
  1. agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
  2. djelatnosti pružanja kolodvorskih usluga u autobusnom prometu
  3. djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u teretnom prometu
  4. prijevoz za vlastite potrebe
  5. djelatnost prijevoza opasnih tvari
  6. usluge taksi prijevoza na kopnu i moru
  7. usluge iznajmljivanja kopnenih prijevoznih sredstava sa i bez vozača
  8. pomorska kabotaža
  9. obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
  10. prijevoz putnika i stvari unutarnjim vodnim putevima
  11. javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
  12. međunarodni linijski pomorski promet
  13. povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
  14. privez i odvez brodova, jahti, ribarskih, sportskih i drugih brodica i plutajućih objekata
  15. ukrcaj, iskrcaj, prekrcaj, prijenos i skladištenje robe i drugih materijala
  16. prihvat i usmjeravanje vozila u svrhu ukrcaja ili iskrcaja vozila s uređenih lučkih površina
  17. ukrcaj i iskrcaj putnika uz upotrebu lučke prekrcajna opreme
  18. djelatnost iznajmljivanja plovila
  19. pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  20. pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  21. turističke usluge u nautičkom turizmu
  22. turističke usluge u zdravstvenom turizmu
  23. turističke usluge u kongresnom turizmu
  24. turističke usluge aktivog i pustolovnog turizma
  25. turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  26. usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  27. usluge turističkog ronjenja
  28. usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
  29. usluge turističkog vodiča i turističkog animatora
  30. usluge ispitivanja tržišta i ispitivanja javnog mnijenja
  31. usluge savjetovanja u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  32. promidžba (reklama i propaganda)
  33. iznajmljivanje vlastitih nekretnina
  34. čišćenje svih vrsta objekata
  35. usluge iznajmljivanja sportske opreme

Temeljni kapital

3.000,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: z.sebastianodoo@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Platinum Fish d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Platinum Fish d.o.o.?

OIB tvrtke Platinum Fish društvo s ograničenom odgovornošću za preradu ribe, trgovinu i usluge je 06338455378. Matični broj subjekta (MBS) je 60395974.

Gdje je sjedište tvrtke Platinum Fish d.o.o.?

Sjedište tvrtke Platinum Fish d.o.o. je na adresi Ulica 114. brigade hrvatske vojske 10, Split, Splitsko-dalmatinska županija.

Kada je osnovana tvrtka Platinum Fish d.o.o.?

Tvrtka Platinum Fish d.o.o. osnovana je 30. listopada 2018. i posluje 7 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Platinum Fish d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 3.000,00 €.

Je li tvrtka Platinum Fish d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 06338455378.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji