Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.

PIASTRELLA ISTRA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u građevinarstvu

PIASTRELLA ISTRA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u građevinarstvu je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Matelići - Matelici 38, Materada - Matterada (Istarska županija). OIB tvrtke je 34695815877, a matični broj subjekta (MBS) 130116981. Osnovana je 9. srpnja 2021., što je prije 5 godina. Pretežita djelatnost je postavljanje podnih i zidnih obloga (NKD 43.33.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
34695815877
MBS
130116981
Sjedište
Matelići - Matelici 38, Materada - Matterada
Status
Aktivna

Je li PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Pazinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
PIASTRELLA ISTRA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u građevinarstvu
Adresa
Matelići - Matelici 38, Materada - Matterada
OIB
34695815877
MBS
130116981
Trgovački sud
Trgovački sud u Pazinu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
PIASTRELLA ISTRA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u građevinarstvu
Skraćeni naziv
PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.
OIB
34695815877
Matični broj subjekta (MBS)
130116981
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Matelići - Matelici 38, Materada - Matterada
Općina / grad
Umag - Umago
Županija
Istarska županija
Datum osnivanja
9. srpnja 2021.
Temeljni kapital
10,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
43.33.0 Postavljanje podnih i zidnih obloga
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Pazinu
E-pošta iz registra
markotoj88@gmail.com

U općini ili gradu Umag - Umago u sudskom je registru upisano 1.484 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 343 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.33.0) u Istarskoj županiji ima 61 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.33.0 Postavljanje podnih i zidnih obloga

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: markotoj88@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.?

OIB tvrtke PIASTRELLA ISTRA jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne radove u građevinarstvu je 34695815877. Matični broj subjekta (MBS) je 130116981.

Gdje je sjedište tvrtke PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o. je na adresi Matelići - Matelici 38, Materada - Matterada, Istarska županija.

Čime se bavi PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je postavljanje podnih i zidnih obloga (NKD 43.33.0).

Kada je osnovana tvrtka PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.?

Tvrtka PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o. osnovana je 9. srpnja 2021. i posluje 5 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka PIASTRELLA ISTRA j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 34695815877.

Druge tvrtke u Istarskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti