Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
OXMED PHARMA d.o.o.
OXMED PHARMA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju
OXMED PHARMA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Matoševa ulica 16, Solin (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 72804093386, a matični broj subjekta (MBS) 30233616. Osnovana je 7. srpnja 2020., što je prije 6 godina. Pretežita djelatnost je trgovina na veliko farmaceutskim i medicinskim proizvodima (NKD 46.46.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 72804093386
- MBS
- 30233616
- Sjedište
- Matoševa ulica 16, Solin
- Status
- Aktivna
Je li OXMED PHARMA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- OXMED PHARMA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju
- Adresa
- Matoševa ulica 16, Solin
- OIB
- 72804093386
- MBS
- 30233616
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- OXMED PHARMA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju
- Skraćeni naziv
- OXMED PHARMA d.o.o.
- OIB
- 72804093386
- Matični broj subjekta (MBS)
- 30233616
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Matoševa ulica 16, Solin
- Općina / grad
- Solin
- Županija
- Splitsko-dalmatinska županija
- Datum osnivanja
- 7. srpnja 2020.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 46.46.0 Trgovina na veliko farmaceutskim i medicinskim proizvodima
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- E-pošta iz registra
- info@oxmed-pharma.hr
U općini ili gradu Solin u sudskom je registru upisano 1.183 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 889 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 46.46.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 12 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke OXMED PHARMA d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
46.46.0 Trgovina na veliko farmaceutskim i medicinskim proizvodima
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info@oxmed-pharma.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki OXMED PHARMA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke OXMED PHARMA d.o.o.?
OIB tvrtke OXMED PHARMA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju je 72804093386. Matični broj subjekta (MBS) je 30233616.
Gdje je sjedište tvrtke OXMED PHARMA d.o.o.?
Sjedište tvrtke OXMED PHARMA d.o.o. je na adresi Matoševa ulica 16, Solin, Splitsko-dalmatinska županija.
Čime se bavi OXMED PHARMA d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je trgovina na veliko farmaceutskim i medicinskim proizvodima (NKD 46.46.0).
Kada je osnovana tvrtka OXMED PHARMA d.o.o.?
Tvrtka OXMED PHARMA d.o.o. osnovana je 7. srpnja 2020. i posluje 6 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke OXMED PHARMA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka OXMED PHARMA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 72804093386.
Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji
- 007 MILETIĆ d.o.o.Solin
- 021 d.o.o.Split
- 101 DALMATINAC j.d.o.o.Split
- 10 MILES STUDIOS d.o.o.Split
- 123 TEHNIKA d.o.o.Split
- 17. PARTNERS d.o.o.Okrug Gornji
- 2003 TRUMBIĆ d.o.o.Komiža
- 212 COLLECTION d.o.o.Omiš
Tvrtke srodne djelatnosti
- 007 PO MJERI ČOVJEKA d.o.o.Trgovina na veliko pićima
- 047 d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko
- 11 SOLUTIONS j.d.o.o.Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko
- 2B lumprojekt d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko
- 2 COOL PROGRAM d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko
- 2Day Connect d.o.o.Posredovanje u nespecijaliziranoj trgovini na veliko
- 2M STYLE d.o.o.Trgovina na veliko odjećom i obućom
- 2M usluge d.o.o.Nespecijalizirana trgovina na veliko